Motorola Moto G100 8/128GB
Код: 14187Подробно описание на продукта
Motorola Moto G100 8/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
6,7-инчов дисплей, 90Hz
Пригответе се за безпроблемно изживяване със свръхбързи честоти на опресняване, игри, видеоклипове и сърфиране без ненужно забавяне.

Изключително висока производителност
Moto g100 разполага с най-новата първокласна мобилна платформа Qualcomm Snapdragon 870 5G, предоставяща производителността, която очаквате от телефони с два пъти по-висока цена. Освен това, 8GB RAM ви позволява лесно да превключвате между приложения, а 128GB място за съхранение1 предлага достатъчно място за музика, приложения, игри и други.

Направи го голямо
Moto G100 има какво да предложи. Ето защо е „Ready For“. Тази нова платформа улеснява свързването на телефона ви към всеки телевизор или външен дисплей.

Камерата, която желаете
Заснемайте зашеметяващи широкоъгълни снимки, професионални портрети и изображения с ултрависока резолюция, които улавят всеки детайл. И разкажете историите си на света по съвсем нов начин с новите функции за видеозапис.

Зареждане TurboPower 20
Зареждането е въпрос на миг благодарение на батерията от 5000 mAh. Животът на батерията ще ви издържи повече от 40 часа, така че не е нужно да се притеснявате, че телефонът ви ще се изтощи през деня.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 207 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 870 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 556 137 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 6K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 16 Mpx + 2 Mpx + TOF |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx + 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
