Motorola Moto G13 4/128GB
Код: 14212Подробно описание на продукта
Motorola Moto G13 4/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Перфектна картина със стерео звук
Изпитайте ясен, пълен Dolby Atmos звук от мощни стерео високоговорители, докато гледате любимите си предавания и филми на 190Hz 6.5" HD+ дисплей.

Красиви изображения при всякаква светлина
Когато светлината не е подходяща за снимка, нека 50MP сензорът ви помогне. Технологията Quad Pixel, която подобрява чувствителността при слаба светлина 4 пъти, осигурява резки детайли и ясни изображения.

Разширени функции на камерата
Творческите функции на камерата превръщат обикновените моментни снимки в привличащи вниманието изображения, дори при слаба светлина. 50-мегапикселовата камера фокусира бързо, така че можете бързо да заснемате впечатляващи портрети и детайлни макро снимки.

Опитай го отблизо
Специализирана макро камера с 5-кратно увеличение ви помага да уловите детайли, които стандартен обектив би пропуснал.

Регулируем фокус
Автоматичното размазване на фона чрез регулируем сензор за дълбочина създава красиви артистични портрети.

Бърз, отзивчив, впечатляващ
Стриймвайте, чатете, правете снимки и останете свързани с усъвършенстваната изчислителна мощност на процесора MediaTek Helio G85.

Надежден живот на батерията
Слушайте музика по-дълго, водете видео чат до късно през нощта, гледайте цял сериал наведнъж или правете повече от това, което искате. Огромният капацитет на батерията ви позволява да го правите.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 183 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Helio G85 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 217 650 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
