Motorola Moto G20 4/64GB
Код: 14213Подробно описание на продукта
Motorola Moto G20 4/64GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Разширени хоризонти с много по-малко забавяне
По-високата честота на опресняване е разликата между страхотен дисплей и такъв, който е просто добър. Честотата на опресняване от 90Hz на 6,5-инчовия Max Vision HD+ дисплей на moto g20 минимизира заекването и осигурява много по-плавно гледане и по-приятно цялостно преживяване.

Четворна камера с 48MP сензор
Правете по-резки и по-ярки снимки при всякаква светлина и от всеки ъгъл с 48MP основен сензор за 4 пъти по-добра чувствителност при слаба светлина. Освен това, 13MP селфи камерата е винаги готова за селфита и групови снимки за вашия Instagram.

Вземайте енергия от света, а не от контакта!
Живейте живота си, без да се притеснявате за живота на батерията. Батерията с капацитет 5000 mAh ви осигурява над 2 дни захранване с едно зареждане2. Стриймвайте музика до 122 часа. Стриймвайте видео до 12 часа. Или сърфирайте в интернет до 18 часа.

Невероятно място за съхранение на всички ваши вещи
С 64GB вградена памет, разполагате с идеалното количество място за снимки, филми, песни, приложения и игри. Освен това, винаги можете да добавите до 1TB допълнително с microSD карта.

По-бърз процесор с по-висока производителност
Насладете се на 38% по-бърза графична производителност със специално проектиран осемядрен процесор и 4GB RAM за по-бърза работа, без да изтощавате батерията си. Играйте игри, гледайте видеоклипове или снимайте нощни моменти с приятели, без да се притеснявате за липса на производителност.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T700 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 142 150 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 MPx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
