Motorola Moto G200 5G 8/128GB
Код: 14172Подробно описание на продукта
Motorola Moto G200 5G 8/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Максимална гладкост, невероятна наситеност
Насладете се на перфектно реалистични цветове на 6,8-инчовия Max Vision Full HD+ дисплей.

По-рязко изображение
С по-висока светлочувствителност, можете да заснемате изображения, независимо от местоположението и условията, със 108-мегапикселовата камера с ултрависока резолюция. Технологията Ultra Pixel комбинира 9 пиксела в един, което прави всеки кадър невероятно остър и ясен, дори при условия на слаба светлина.

Завладяващо изживяване с безжично аудио
Пригответе се за върховно слушателско изживяване с поглъщащ Dolby Atmos звук и безжична свързаност с Qualcomm Snapdragon Sound. Изживейте богат и ясен звук с Dolby Atmos 3D звук. Добавете музика с висока резолюция, несравнимо забавление, кристално ясни гласови разговори и силна връзка без прекъсвания със Qualcomm Snapdragon Sound.

Възползвайте се максимално от потенциала си
Скоростта и производителността на флагманско ниво вървят ръка за ръка с невероятно бързата мобилна платформа Qualcomm Snapdragon 888 + 5G1.
Максимална гладкост, невероятна наситеност
Насладете се на перфектно реалистични цветове на 6,8-инчовия Max Vision Full HD+ дисплей.

По-рязко изображение
С по-висока светлочувствителност, можете да заснемате изображения, независимо от местоположението и условията, със 108-мегапикселовата камера с ултрависока резолюция. Технологията Ultra Pixel комбинира 9 пиксела в един, което прави всеки кадър невероятно остър и ясен, дори при условия на слаба светлина.

Завладяващо изживяване с безжично аудио
Пригответе се за върховно слушателско изживяване с поглъщащ Dolby Atmos звук и безжична свързаност с Qualcomm Snapdragon Sound. Изживейте богат и ясен звук с Dolby Atmos 3D звук. Добавете музика с висока резолюция, несравнимо забавление, кристално ясни гласови разговори и силна връзка без прекъсвания със Qualcomm Snapdragon Sound.

Възползвайте се максимално от потенциала си
Скоростта и производителността на флагманско ниво вървят ръка за ръка с невероятно бързата мобилна платформа Qualcomm Snapdragon 888 + 5G1.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 202 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888+ 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 737 599 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
