Motorola Moto G23 8/128GB
Код: 14092Подробно описание на продукта
Motorola Moto G23 8/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Перфектна картина със стерео звук
Слушайте пълния, ясен звук на Dolby Atmos през мощни стерео високоговорители или любимите си слушалки. Или можете да го слушате и през Bluetooth високоговорители. Освен това, гледайте любимите си предавания и филми на 6,5-инчовия HD+ дисплей.

Разширени функции на камерата
Творческите функции на камерата превръщат обикновените моментни снимки в привличащи вниманието изображения, дори при слаба светлина. 50-мегапикселовата камера фокусира бързо, така че можете бързо да заснемете впечатляващи портрети и детайлни макро снимки.

Ясни нощи
Снимайте при слаба светлина с повече детайли. Нощните снимки ще бъдат много по-ясни, като комбинирате няколко кадъра, направени с различна експозиция.

Разширете хоризонтите си
Побира 4 пъти повече в кадъра от стандартен обектив, а ултраширокоъгълният обектив от 125° разширява фотографското ви поле.

Подобрения за селфита
С 16-мегапикселовата предна камера ще получите готови за пускане селфита за нула време. Заснемете магически моменти от всеки ъгъл.

Зареждане на батерията със светкавична скорост
Технологията TurboPower ви осигурява часове работа за минути. Батерията с висок капацитет ви позволява да слушате музика по-дълго, да водите видео чат до късно през нощта, да гледате цял сериал наведнъж или да правите повече от това, което искате.

Споделяне или плащане с едно докосване
Дръжте телефона си близо до NFC терминал и се наслаждавайте на бързи и сигурни плащания в магазини. NFC ви позволява също да споделяте съдържание като контакти, снимки или видеоклипове безжично.

Не се страхувай от вятъра, от дъжда
Вашият телефон е водоустойчив и защитен от случайни разливания и пръски.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 184 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Helio G85 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 |
| AnTuTu benchmark: | 217 650 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
