Motorola Moto G30 4/128GB
Код: 14189Подробно описание на продукта
Motorola Moto G30 4/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Перспектива през нови очи
По-високата честота на опресняване е разликата между страхотен дисплей и такъв, който е просто добър. Moto G30 има честота на опресняване от 90Hz, което прави сърфирането и игрите по-плавно изживяване. Всичко, което обичате, оживява на спиращия дъха 6,5-инчов HD+ ултраширок дисплей.

Слаба светлина? Няма проблем.
64-мегапикселовият сензор с ултрависока резолюция, технологията Quad Pixel и нощният режим работят перфектно заедно, за да гарантират, че снимките ви са перфектни, дори при не особено идеални условия на осветление.

Разгледайте всеки ъгъл
Приближете се до 4 пъти с камерата Macro Vision и уловете детайли, които стандартен обектив би пропуснал. С върховното увеличение, вашите снимки на дивата природа и най-малките детайли ще бъдат запечатани завинаги.

Пространство за всички ваши нужди
Никога повече не се тревожете за място за съхранение. Със 128GB вградена памет имате достатъчно място за снимки, филми, песни, приложения и игри. Освен това винаги можете да добавите до 512GB с microSD карта.

Батерия за повече от 2 дни
Притесненията за батерията ще останат в миналото с капацитет от 5000 mAh, който ще ви издържи повече от 2 дни с едно зареждане. Гледайте музика 159 часа, видео 18 часа или сърфирайте в интернет 16 часа. Зареждането е лесно с технологията TurboPower 20. Получете до 12 часа захранване само за 20 минути.

Отговаря на скоростта, от която се нуждаете
Осемядреният процесор Qualcomm Snapdragon 662 с честота 2.0 GHz осигурява по-бърза производителност, така че можете без усилие да редактирате съдържание, да го споделяте бързо и да се наслаждавате на всяка игра и видео с плавна графика и зашеметяващи детайли. Освен това, с достатъчно RAM памет, можете безпроблемно да превключвате между приложенията, без да губите ритъм.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 662 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 170 968 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
