Motorola Moto G41 6/128GB
Код: 14191Подробно описание на продукта
Motorola Moto G41 6/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
48-мегапикселов сензор с оптична стабилизация на изображението
Заснемайте изключително ясни снимки без размазване с OIS (оптична стабилизация на изображението). Освен това, технологията Quad Pixel гарантира, че снимките са наистина живи.

Ултраширок ъгъл на видимост и сензор за дълбочина
Заснемайте по-големи кадри с ултраширокоъгълния обектив от 118°. Използвайте сензора за дълбочина, за да създадете професионално изглеждащ ефект на размазан фон за портрети.

Макро обективи
Приближете се до обекта си и накарайте дори най-малките детайли да се откроят.

Селфи с резолюция
По-добри селфита денем и нощем при всякакви обстоятелства.

Дълъг живот, минимално напрежение
Работете и се забавлявайте, без да се притеснявате за живота на батерията. До 36 часа с едно зареждане с батерия от 5000 mAh. А след това? 50% капацитет на батерията само за 30 минути с TurboPower зареждане.

Страничен сензор за докосване за лесен достъп
Отключете телефона си с едно плъзване на пръст, без да е необходима парола. Отворете бързото меню с двойно докосване.

Плавна и надеждна
Гледайте как телефонът ви реагира мигновено на всяко докосване, щракване и плъзгане. Независимо дали стриймвате, играете игри, чатите или правите снимки, винаги можете да разчитате на бързата производителност на осемядрения процесор HyperEngine.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 178 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G85 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 200 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
