Motorola Moto G54 5G Power Edition 12GB/256GB
Код: 16196Подробно описание на продукта
Motorola Moto G54 5G Power Edition 12GB/256GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Отличен дисплей със 120Hz
6,5-инчовият FHD LCD дисплей с честота на опресняване от 120Hz осигурява плавно и рязко изобразяване на любимото ви съдържание. С поддръжка на HDR10+ и 10-битов цвят, до 1200 нита яркост, този екран ще ви потопи в свят с невероятно визуално качество. С Motorola Moto G54 5G Power винаги ще имате първокласен дисплей в ръцете си.

50MP камера с OIS за страхотни снимки
Motorola Moto G54 5G Power ви позволява да заснемате невероятно резки и детайлни снимки благодарение на своята 50MP камера с оптична стабилизация на изображението (OIS). Вашите снимки ще изглеждат професионално и ще можете да уловите всеки важен момент с максимална яркост и рязкост.

Невероятна производителност в леко тяло
Motorola Moto G54 5G Power предлага ненадмината комбинация от мощност и тегло. С вграден процесор Mediatek Dimensity 7020 (с Antutu резултат от 397k) и 5G поддръжка с eSIM, този телефон ви позволява да се наслаждавате на бързи и плавни чатове, сърфиране в интернет и игри, като същевременно тежи само 196 грама.

Огромна батерия за безпроблемна употреба
С батерия от 6000 mAh не е нужно да се притеснявате, че ще ви свърши през деня. Motorola Moto G54 5G Power ще ви даде достатъчно мощност, за да използвате пълноценно всичките му функции, дори при интензивна употреба.

Много място за вашите снимки
С 12GB RAM и 256GB място за съхранение (разширяемо до 1TB с microSD карта), не е нужно да се притеснявате за ограничено пространство за вашите файлове, приложения и медийни файлове. Насладете се на богата многозадачност и съхранявайте всичко необходимо директно на телефона си.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 196 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 7020 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 455 400 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP54 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 1080p@30fps |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
