Motorola Moto G82 5G 6/128GB
Код: 14199Подробно описание на продукта
Motorola Moto G82 5G 6/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
6,6-инчов дисплей без рамки
Ултраширок дисплей, който ви потапя в картината. 25% повече цветове, които отговарят на изискванията за точност при цифрова филмова прожекция.

Подобрете перспективата си
Заснемайте резки и ясни изображения във всякаква среда с 50-мегапикселова камера. OIS (оптична стабилизация на изображението) компенсира заклащането на камерата, така че вашите снимки и видеоклипове винаги изглеждат като от списание. Технологията Quad Pixel увеличава чувствителността при слаба светлина.

По-богат на измерения звук
Слушайте любимите си изпълнители през двойни стерео високоговорители и се насладете на подобрен бас, по-ясни вокали и по-чисти високи честоти. И се потопете в съраунд звука Dolby Atmos.

Изпитайте разликата с 5G
Вашият 5G телефон от следващо поколение с процесор Qualcomm Snapdragon 6954 ви осигурява по-голяма пропускателна способност и по-ниска латентност. Възползвайте се от до 30% по-бърза производителност с до 8GB RAM за по-плавни игри, надежден 5G стрийминг и професионални снимки.

Страничен сензор за докосване за лесен достъп
Забравете паролата си. Отключете вашия OLED смартфон с пръстовия си отпечатък. Отворете бързото меню с двойно докосване.

Забравете за зареждането
Слушайте, гледайте, играйте и се наслаждавайте на видео разговори още по-дълго с мощна батерия от 5000 mAh – след което я заредете бързо с технологията за зареждане TurboPower 30.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 173 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 390 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | 2K+ |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
