Motorola Moto G84 5G 12GB/256GB
Код: 16199Подробно описание на продукта
Motorola Moto G84 5G 12GB/256GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Революционни 5G скорости и ослепителен OLED дисплей
Motorola Moto G84 5G не само предлага скоростта на 5G свързаност, но и зашеметяващ OLED дисплей, който ще озари ежедневието ви. С 6,5-инчов FHD+ pOLED дисплей и честота на опресняване от 120Hz, този телефон предлага визуално качество, което ще ви потопи в свят на безкрайни цветове и детайли.

Вива Магента
Първият Moto G, Motorola Moto G84 5G, е първият модел от серията Moto G, който се отличава с уникален цвят Viva Magenta. Този смел цвят подчертава вашата индивидуалност и придава на телефона ви уникален вид, в който веднага ще се влюбите.
Готов за
Motorola Moto G84 5G е и първият модел Moto G, който поддържа функционалността Ready For. Това означава, че можете лесно да свържете телефона си към външен дисплей и да се наслаждавате на любимите си приложения и филми на по-голям екран. Независимо дали гледате филми, работите или се забавлявате с игри, Ready For прави всичко възможно.

12GB памет за повече опции
С впечатляващите 12GB RAM и 256GB място за съхранение, Motorola Moto G84 5G ви предоставя достатъчно място за вашите приложения, игри и медии. Можете да забравите за забавянията и да се съсредоточите върху дейностите си, без да се притеснявате, че ще ви свърши паметта.

50-мегапикселова основна камера с OIS и Ultra Pixel
Правенето на снимки на професионално ниво вече е по-лесно от всякога с основната 50-мегапикселова камера, оборудвана с оптична стабилизация на изображението (OIS) и технология Ultra Pixel. Заснемете всеки момент с максимална детайлност и яснота, където и да сте.

Мощна батерия с бързо зареждане
Motorola Moto G84 5G е оборудван с батерия от 5000 mAh, която ще ви осигури достатъчно мощност за целия ден. Освен това, с бързо зареждане от 30 W, телефонът ви ще се зарежда бързо, за да можете да останете онлайн и активни възможно най-дълго.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 166 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 424 100 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP54 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 1080p@30fps |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
