Motorola Moto G9 Plus 4/128GB
Код: 14175Подробно описание на продукта
Motorola Moto G9 Plus 4/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Забавлявайте се и работете мащабно
Насладете се на удобно и просторно работно пространство на Moto G9 Plus с 6,8-инчов дисплей. Смартфонът е проектиран да пасва перфектно в ръката ви и да ви позволи естествена, непрекъсната работа или забавление на голям дисплей.

Производителност на ниво
Отличната производителност на смартфона се осигурява от процесора Qualcomm Snapdragon 730g и 4 GB RAM. Процесорът е не само мощен, но и енергийно ефективен. Устройството е оборудвано с операционната система Android 10.

Страхотни снимки от първия опит
64-мегапикселовата камера с бленда f/1.8 прави страхотни снимки дори при лошо осветление. 16-мегапикселова предна камера е готова за видео разговори.

Батерии, които издържат
Батерията може да побере повече енергия в по-малко пространство, така че можете да отваряте и затваряте телефона си през целия ден. С капацитет 5000 mAhДълготрайната батерия на Moto G9 Plus ще ви позволи да извлечете максимума от всяко зареждане.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 223 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 222 450 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
