Motorola Moto G9 Power 4/128GB
Код: 14200Подробно описание на продукта
Motorola Moto G9 Power 4/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Ултраширок дисплей. Много по-забавно
Успокойте очите си с гигантски дисплей, който е чудесен за дълги часове видео чат, игри или гледане на любимите ви предавания. 6,8-инчовият Max Vision HD+ дисплей предлага по-широко съотношение на страните и ще ви потопи в забавлението, каквото и да гледате или правите.

До 60 часа непрекъсната употреба
Пригответе се да се чувствате свободни с възможността да използвате телефона си дни наред, без да е необходимо да го зареждате. Нашата батерия от 6000 mAh е несравнима. Правете големи планове, без да се притеснявате за презареждане. Искате да чатите повече или да провеждате по-дълги видео разговори? Имате го. Пътувате без зарядно? Няма проблем. Гледате телевизионни предавания през целия уикенд? Разбира се. Зареждането е лесно с технологията TurboPower 20, с часове употреба само за няколко минути.

Производителност (и място за съхранение) за всички ваши нужди
Лесно правете снимки, играйте игри и превключвайте между приложения с процесора Qualcomm Snapdragon и 4GB RAM, които заедно са в крак с вашите изисквания. Със 128GB вградена памет, никога повече няма да ви свърши мястото. Освен това, винаги можете да добавите до 512GB с microSD карта.

Водоустойчив дизайн. Устойчив на ненужни грижи.
Не позволявайте на пръски или разливи да ви развалят деня. Независимо дали отивате да бягате или да говорите по телефона в дъжда, водоустойчивият дизайн пази телефона ви в безопасност.

Нов външен вид и функции на камерата
Интерфейсът на камерата е модернизиран, за да предложи много по-завладяващо и интуитивно изживяване, с промени като преместването на компоненти в долната половина на екрана, така че да са лесно достъпни с една ръка.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 221 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 662 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 178 220 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
