Motorola One 3/32GB
Код: 14203Подробно описание на продукта
Motorola One 3/32GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Motorola One Lite има богато оборудване
Motorola One Lite предлага много добро оборудване. С...NFCМожете да плащате с телефона си или да го използвате като билет за градски транспорт. Сигурното отключване се постига благодарение на много прецизен...четец на пръстови отпечатъци; вие също ще бъдете доволниголям дисплей, портUSB-C, най-новотоBluetooth 5.0илидвойна камера, с който можете да правите снимки с артистична дълбочина на рязкост.
Зареждане, което не забавя
Батерията на Motorola One Lite има...капацитет 3000 mAч и може лесно да издържи цял ден при пълна употреба на терен и два дни при по-икономична употреба. За щастие, можете да забравите за това да го оставяте на зарядното за една нощ:Бързо зареждане TurboPowerще осигури пълен капацитетдо 100 минути.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola One |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 162 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 625 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 65 000 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.9" |
| Displej - rozlišení: | 1520x720 px |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IPX2 |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
