Motorola One Fusion+ 6/128GB
Код: 14201Подробно описание на продукта
Motorola One Fusion+ 6/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
64MP четворна камера
Заснемайте ултрареалистични изображения с висока резолюция, спиращи дъха широкоъгълни снимки, красиво размазани портрети и невероятно детайлни близки планове с 64-мегапикселова четворна камера, която е идеална за заснемане на всичко важно за вас.

Върхова производителност на изкуствения интелект
Получете по-интуитивно заснемане на изображения, подобрени игри и оптимизирана производителност с 20% по-бърза производителност и подобрена енергийна ефективност от процесора Qualcomm® Snapdragon™ 730. Изпълнявайте лесно многозадачност между приложения с 6GB RAM.

Батерия за повече от 2 дни
Масивната батерия от 5000 mAh гарантира, че винаги ще имате захранване, когато ви е необходимо, а тя се зарежда бързо с 15W TurboPower™ зареждане.

Подобрено забавление
Гледайте предавания и филми в разнообразие от цветове. Насладете се на всичко това на 6,5-инчовия Full Vision Full HD+ екран, който се простира от край до край. Освен това, получете 4 пъти по-добро басово представяне и по-добър звук с първокласен Hi-Fi високоговорител.

Моето потребителско изживяване
My UX вече комбинира любимите ви Moto изживявания с няколко нови функции, които правят телефона ви още по-интуитивен и персонализиран. Персонализирайте телефона си според вашите нужди и стил, с уникални настройки и разширени контроли. My UX ви дава контрол над вашето изживяване.

Специален бутон за Google Assistant
Стартирайте Google Assistant с натискането на един бутон и попитайте всичко, което ви хрумне, и получете отговорите си.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola One |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 210 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 263 200 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANIO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Pop-up selfie, Pop-up selfie |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
