Motorola One Zoom
Код: 14173Подробно описание на продукта
Motorola One Zoom
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Перфектни кадри от всеки ъгъл
One Zoom е предназначен за ентусиасти на мобилната фотография и ще ви даде... страхотни опции във всяка ситуацияЛесно заснемете нощна снимка с технологията Quad Pixel на основната камера, поберете голяма част от пейзажа в кадъра с ултраширокоъгълната камера, лесно се приближете до обекта си с вариообектива, а Асистентът за дълбочина на рязкост създава красив портрет с размазан фон.
- Главно 48 MP сензор с 12 Mpx изход с Quad Pixel 1.6um технология, светъл f/1.7 обектив, оптична стабилизация Оптична стабилизация на изображението и фокус ПДАФ.
- 16MP ултраширокоъгълна камера, ъгъл на видимост 117 градуса.
- 8 Мпкс телеобектив с 3x оптично увеличение и OIS оптична стабилизация.
- 5-мегапикселов сензор за дълбочина.
- Задна двойна CCT LED светкавица.
- 25 Mpx 0.9um предна камера с f/2.0 обектив и Quad Pixel 1.8um технология за по-лоши условия на осветление с 6.25 Mpx изход, светкавица на екрана.
Възползвайте се от възможностите на камерата
Правете снимки при слаба светлина с нощен режим.
Увеличете обекта си, без да губите качество.
Уловете още повече в едно изображение.
Създайте портрет с приятно размазан фон.
Ярък Max Vision OLED дисплей
OLED дисплеят Max Vision гарантира перфектна картина. С диагонал от 6,39 инча, той ви предлага огромно пространство за забавление и многозадачност. Благодарение на много тънките рамки, той заема по-голямата част от предната повърхност. Това са... отлични параметри за перфектно забавление и гейминг изживяване.
- Разграничение Full HD+ (2340 x 1080p) и съотношение на страните 19:9.
- Съотношение екран към тяло 85%.
- Четец на пръстови отпечатъци на дисплея.
- Защитно 2.5D стъкло Горила Гласс.
Производителност във всяко отношение
Благодарение на много мощния 8-ядрен процесор Qualcomm Snapdragon 675 и RAM памет 4GB Многозадачността е лесна за вашия телефон. След това можете да се насладите на цялото забавление с високоскоростна връзка LTE и достатъчно място ще бъде осигурено от вътрешната памет 128GB с възможност за разширяване с карта памет. Общувайте и се забавлявайте с перфектна плавност.
Достатъчно енергия
Необходимото количество енергия ще бъде осигурено от батерия с капацитет 4000mAhНе е нужно да се притеснявате за живота на батерията с едно зареждане. Ако батерията се изтощи, ще се стартира. бързо зареждане с 18 W TurboPower зарядно устройство, което зарежда телефона ви бързо и удобно.
Бързо отключване
Използвайте един от двата начина за отключване на екрана. Животът ви ще стане малко по-удобен и лесен.
- Отключване с лице – Имате ли ръкавици или мръсни пръсти? Просто погледнете.
- Четец на пръстови отпечатъци – отключете телефона си мигновено само с едно докосване.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola One |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 675 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 172 456 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 3x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 48 Mpx + 8 Mpx + 16 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 25 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
