Motorola RAZR 40 8GB / 256GB
Код: 17120Подробно описание на продукта
Motorola RAZR 40 8GB / 256GB
Това е употребяван Motorola.
Възможно е да се поръчат различни цветове.
Продуктът може да бъде поръчан в зелен, бежов или лилав цвят.
При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
Състояние на телефона: Употребяван.
Класифициран е като A-B (възможно е леко износване).
Телефонът е по поръчка.
В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
В дома ви до 7 дни.
12 месеца гаранция.
Търсите ли практичен, но стилен смартфон? Motorola Razr 40 е компактен, лек и въпреки че е сгъваем, дизайнът му с форма на сълза осигурява плавно изображение дори при огъване. Веганското кожено покритие ще подчертае вашия уникален стил, но лесно можете да го скриете в джоба на дънките си. Смартфонът позволява употреба със свободни ръце за видео разговори, правене на селфита или гледане на филми. Дисплеят е с диагонал 6,9 инча и се отличава с HDR10+ технология за реални цветове. Dolby Atmos surround звукът ще издигне гледането на филми или сериали и играенето на игри на следващото ниво на автентичност. Камерата използва Quad Pixel технология, която подобрява светлочувствителността, така че снимките ви ще изглеждат страхотно дори при лоши условия на осветление.

Компактен дизайн с джобен размер
Големите телефони с капаци отминаха, а телефоните, които пасват добре в ръката и джоба ви, се завръщат. Motorola Razr 40 е... компактен, лек и сгъваем мобилен телефон с веган кожено покритие. Той е толкова гъвкав, че дори не е нужно да го държите в ръка, когато гледате филми, провеждате видео разговори или си правите селфита - просто свободни ръце.
Широкоекранен pOLED дисплей
Качеството на изображението е решаващ фактор при избора на смартфон. Този модел разполага с широкоъгълен pOLED дисплей с диагонал от 6,9 инча, който благодарение на честотата на опресняване от 144 Hz показва цялото съдържание е абсолютно плавноТехнология HDR10+ след това представя цветовете по реален и ярък начин.

Четворен пиксел
От телефоните вече се очаква да правят висококачествени снимки с минимални усилия. Технологии Четворен пиксел подобрява светлочувствителността четири пъти, така че дори при лоши условия на осветление вашите снимки ще бъдат абсолютно ясни, включително Селфита или видео разговори със свободни ръце.

Dolby Atmos за филми и игри
Ако разчитате на качествен звук, тогава единственият отговор е Долби АтмосПространственият многоизмерен звук издига потребителското изживяване на следващото ниво.
Бързо зареждане - дори безжично
Потребителите искат смартфон със солидна производителност на батерията - никой не иска да му свърши зарядът. Тази батерия издържа над 30 часа и с помощта на... TurboPower зареждане Можете да го заредите отново ултрабързо. Можете също така да се сбогувате с кабелите и да заредите телефона си безжично.

Полезни функции
Какви други полезни функции би трябвало да ви интересуват? Операционната система Android също има функция Моето потребителско изживяване, което ви позволява да персонализирате някои аспекти на телефона си по ваш вкус. Можете да отключите смартфона си удобно и бързо, използвайки странични четци за пръстови отпечатъци.

Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola RAZR |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 188 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 13 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.9" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | LTPO AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Laser AF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 200 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |


