Motorola Razr2 V9
Код: 9420Подробно описание на продукта
Motorola Razr2 V9
Цвят: Златисторозов
24 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Инструкции
Оригинална кутия
Телефонът е по поръчка.
Срокът за доставка е в рамките на 14 работни дни.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola RAZR |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 103 × 53 × 13,3 mm |
| Hmotnost: | 117 g |
| Uhlopříčka: | 2,2" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 2 Mpix |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM: | ANO |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| GPS: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | NE |
| Paměťová karta: | ANO/microSD |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 950 mAh |
| Paměť telefonu: | 45 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
