Нокиа 1110
Код: 9393Подробно описание на продукта
Нокиа 1110
Цвят: Син, Сребрист и Черен
24 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Телефонът е по поръчка.
Доставка до магазина в рамките на 15 дни и до вас в рамките на 20 дни.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 104 × 44 × 17 mm |
| Hmotnost: | 80 g |
| Uhlopříčka: | 1,3" |
| Fotoaparát: | NE |
| Rozlišení Fotoaparátu: | NE |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | NE |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | NE |
| Operační Systém: | Nokia Series 30 |
| MMS: | NE |
| E-mail: | NE |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| GPS: | NE |
| MP3: | NE |
| Rádio: | NE |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 900 mAh |
| Paměť telefonu: | 0 MB |
| Modem: | NE |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | NE |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
