Нокиа 3250
Код: 9424Подробно описание на продукта
Нокиа 3250
- Това е употребяван телефон Nokia.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Цвят: Черен, Черно-сребрист
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 7 дни в нашия магазин.
- В дома ви до 10 дни.
- 12 месеца гаранция.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 104 × 50 × 20,0 mm |
| Hmotnost: | 115 g |
| Uhlopříčka: | 2,1" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 2 Mpx |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO/4x |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | Symbian S60 3rd Edition |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| GPS: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/Trans Flash |
| Baterie typ: | Li-ion / 900 mAh |
| Paměť telefonu: | 10 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
