Нокиа 3410
Код: 16338Подробно описание на продукта
Нокиа 3410
Цвят: Сребърен
24 месеца гаранция
Опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Телефонът е по поръчка.
Доставка в рамките на 7 работни дни. В зависимост от доставчика обаче, срокът за доставка обикновено е по-кратък. В редки случаи, за съжаление, доставката може да бъде удължена.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Размери на конструкцията и дизайн 115 × 49 × 23 мм тегло 114 г тип конструкция класическа хардуерна QWERTY клавиатура слот за miniSIM SIM карта луксозен дизайн за възрастни хора по-висока издръжливост на телефона дисплей диагонал на дисплея 1.4" (20 × 29 мм) тип дисплей
STN LCD дисплей с резолюция 96 × 65 точки, финост на дисплея 83 DPI (1058 точки/cm2), цветен дисплей с сензорен екран, стереоскопичен (3D) дисплей
Телефонна мрежова свързаност GSM 900, 1800 MHz честоти WCDMA (3G) честоти LTE (4G) честоти
SAR (на 10 g маса) 0,81 W/kg предаване на данни
GPRS
РЪБ
UMTS/HSPA
LTE свързаност
Wi-Fi Bluetooth Инфрачервен порт
NFC
USB
HDMI
TV-изход 3.5 мм жак
FM приемник
FM предавател
ТВ приемник
Хардуерна памет потребителска памет; производителност на картата с памет RAM; тип процесор; ускорение на 3D графиката; издръжливост капацитет на батерията
Литиево-йонна, 950 mAh макс. заявено време в режим на готовност 260 ч макс. заявено време за разговори 250 мин. друг хардуер вграден GPS модул дигитален компас сензор за позиция жироскоп сензор за околна светлина сензор за близост информационен диод втори микрофон две SIM карти стерео високоговорители
Задна камера задна камера 0 Mpx (0 × 0) предна камера предна камера
Операционна система операционна система стандартна операционна система Nokia Series 30.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| ? Hmotnost: | 114 g |
| SIM: | Mini-SIM |
| Operační Systém: | Nokia Series 30 |
| Rozšíření uložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 1,4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 96 × 65 px |
| Displej - Technologie: | monochromatický |
| Nabíjecí konektor: | Pop-port |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | GSM |
| Wi-Fi: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Fotoaparát: | Není |
| Selfie fotoaparát: | NE |
| Baterie - kapacita: | 950 mAh |
