Нокиа 4.2
Код: 13795Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy
- Това е употребяван телефон SONY.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в розов или черен цвят.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Получете помощ в движение или у дома с едно докосване
Забързаният живот изисква бутона на Google Assistant. Задавайте въпроси, проверявайте календара си или изключвайте осветлението. И колкото повече използвате Асистента, толкова повече се учи той. Така можете да се наслаждавате повече на живота и да прекарвате по-малко време на телефона си.
Вдигнахме летвата за дизайн и го направихме още по-добър
Стилен телефон за ежедневна употреба. С дебелина само 8,4 мм и извито първокласно 2.5D стъкло отпред и отзад, телефонът е удоволствие да се държи в ръка. Благодарение на 5,71-инчовия си HD+ дисплей със съотношение на страните 19:9, той е и красив за гледане. И не само изглежда добре - той е и интелигентен. Батерията му е с дълъг живот и се адаптира към вас.
Спомените ти никога не са изглеждали толкова добре
Уловете целия момент. Двойната широкоъгълна селфи камера е достатъчно голяма, за да побере цялата група. Бъдете креативни с авангардни функции като режим боке и разширено редактиране на снимки.
Просто продължава да се подобрява.
Nokia 4.2 с Android One – това е интерфейс с точно това, от което се нуждаете. Работи с Android 9 Pie. Без излишни функции, без софтуер на трети страни и с безплатни месечни актуализации за сигурност, които – изненадващо – няма да забавят телефона ви. Добавете към това изкуствен интелект, който се учи как използвате телефона си, предсказуеми преки пътища към приложения, инструменти за дигитален баланс… и имате Android, който просто няма да ви разочарова.
Нокиа 4.2
Въпроси, навигация и предложения с едно натискане на бутона Google Assistant. Всичко това на 5,71-инчов HD+ дисплей със зашеметяващ 2.5D извит стъклен дизайн. Идеален за употреба с една ръка. Дълготрайната батерия от 3000 mAh с поддръжка на изкуствен интелект. Превърнете снимките от двойната 13MP камера и задната 2MP камера в професионални снимки с инструменти за редактиране. А функцията за биометрично отключване с лице удобно събужда телефона ви за секунди. Всичко това на Android 9 Pie с безплатни месечни актуализации, които няма да забавят телефона ви, а ще го направят по-добър.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| Hmotnost: | 161 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 439 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 400 |
| Displej - velikost (palec): | 5.7" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | MicroUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3000 mAh |
