Нокиа 5.1
Код: 13796Подробно описание на продукта
Нокиа 5.1
- Това е употребяван телефон Nokia.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в меден, син или черен цвят.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Първокласен дизайн
Изработен от един блок алуминий, новият Nokia 5.1 преминава през прецизен процес на машинна обработка, който гарантира елегантния му външен вид. От красиво заоблени ъгли до перфектната форма за хващане в ръката, всеки детайл говори за високото качество на изработка.
По-голям екран, по-висока резолюция
Подобреният Nokia 5.1 има голям 5.5-инчов Full HD + IPS дисплей със съотношение на страните 18:9, което е идеално за гледане на видеоклипове, сърфиране в интернет и играене на игри. А високата резолюция гарантира, че съдържанието, което гледате, изглежда по-рязко.
Групирайте селфита бързо и лесно
Новият Nokia 5.1 разполага с 16MP основна камера с фазово разпознаване на автофокус. Тази система за автофокус е по-бърза и по-надеждна и не пропуска нито един детайл. 8MP предната камера има зрително поле от 84,6 градуса, така че сега приятелите ви няма да се налага да се вмъкват, за да поберат всички в кадъра.
Персонализирано изпълнение
Новият 2.0GHz осемядрен процесор на Nokia 5.1 работи гладко, независимо дали изпращате съобщения, сърфирате в интернет, играете игри или правите по малко от всичко. Освен това можете да изберете количеството RAM, място за съхранение и MicroSD карта, което е най-подходящо за вас.
Най-доброто от Android™ с най-новите иновации от Google
Android One пренася софтуер директно от Google в новия Nokia 5.1. Опростеният интерфейс е лесен за навигиране и ви дава всичко необходимо и нищо излишно. Предварително инсталираният набор от приложения е добре организиран, включително Google Photos, с безплатно, неограничено място за съхранение на първокласни снимки. Редовните актуализации на сигурността и две години актуализации на операционната система означават, че новият Nokia 5 с Android One е защитен. Той също така разполага с най-новите иновации от Google, като оптимизации за Google Assistant.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| Hmotnost: | 150 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.0 Oreo |
| Procesor: | Mediatek MT6755 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 16 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 128 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.5" |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | MicroUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 16 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 2 970 mAh |
