Нокиа 5.3
Код: 13799Подробно описание на продукта
Нокиа 5.3
- Това е употребяван телефон Nokia.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в син, тъмно жълт или черен цвят.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
- Цената е крайна - прилага се специален режим на ДДС съгласно § 90, ДДС 0%
Включете се в действието на големия екран
Впечатляващият 6,55-инчов дисплей ще ви пренесе в един съвсем различен свят - независимо дали играете игри или гледате видеоклипове. Освен това, този голям дисплей все още се побира в джоба ви. Накратко, това е печеливша опция за всички.

Подходящият фотоапарат за всеки момент
Вижте света от съвсем нова перспектива – или дори от четири – с универсалната камера с четири обектива. Приближете се с макро обектива или заснемете цялата сцена с ултраширокия зрителен ъгъл от 118°.

Умни инструменти, които ще направят снимките ви да се открояват
Мощната обработка на изображения с изкуствен интелект гарантира, че снимките ви са зашеметяващи. Дори без светкавица можете да направите най-добрите снимки с Нощен режим. Направете звездни кадри, които наистина се открояват с боке ефект в Портретен режим.

Производителност, на която можете да разчитате
Дръжте телефона си зареден до 2 дни с батерия от 4000 mAh и функция за адаптивна батерия, задвижвана от изкуствен интелект, която пести енергия за приложенията, които използвате най-много. С такава производителност можете да се сбогувате с изтощена батерия завинаги.

Очите ви ще ви благодарят.
С изключително голям дисплей, ние се грижим и за очите ви. Ето защо Nokia 5.3 е сертифицирана за ниско ниво на синя светлина от TÜV Rheinland, което означава по-малко напрежение за очите ви, когато използвате любимите си приложения, игри и видеоклипове.

Проектиран за скорост. Подобрен за игри.
Останете в играта по-дълго! Динамичният процесор Qualcomm Snapdragon 665 и великолепният 6,55-инчов дисплей ще ви поставят в топ лигата.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| Hmotnost: | 185 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 172000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 13 MPx + 5 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
