Нокиа 5310 (2020)
Код: 13952Подробно описание на продукта
Нокиа 5310 (2020)
- Това е употребяван телефон Nokia.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в цветови вариант бяло-червено или червено-черно.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Музика за ушите ви
Сменяйте плейлистите по всяко време и навсякъде - благодарение на MP3 плейъра и безжичното FM радио със специални музикални бутони и мощни двойни предни високоговорители.
Завръщането на една класика
Емблематичен дизайн, нов циферблат. С удобни за потребителя бутони, плавни извивки и удобен захват, Nokia 5310 е нов поглед върху обичана класика.
Музика в кръвта
Един поглед към яркия, заоблен дисплей ви показва коя песен се възпроизвежда. И можете да я промените по всяко време със специални музикални бутони. Да живее музиката – на телефон, проектиран да е в крак с ритъма на деня ви.
Давай.
С Nokia 5310 сте готови за всичко. С дълготрайна батерия, здрав дизайн и надеждни технологии, този телефон няма да ви разочарова.
24/7 свързаност
Останете свързани с батерия, която издържа седмици в режим на готовност или часове време за разговори без зареждане. Чувайте всяко обаждане силно и ясно с мощни двойни предни високоговорители.
Да живее музиката! С Nokia 5310 няма да пропуснете нито един такт. Оборудвали сме го с MP3 плейър, FM радио и мощни двойни предни високоговорители, за да чувате ясно всяко обаждане. Освен това, батерията му издържа дни, така че можете да продължите без презареждане. Това е любима класика с подобрен дизайн.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 88.2 |
| Počet SIM: | 2 |
| Verze operačního systému: | S30+ |
| Procesor: | Mediatek MT6260A |
| Úložiště: | 16 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 32 |
| Displej - velikost (palec): | 2.4" |
| Displej - technologie: | TFT |
| Nabíjecí konektor: | Micro USB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 2G |
| Bluetooth: | 3.0 |
| Hlavní fotoaparát: | VGA |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 0,3 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 1 200 mAh |
