Нокиа 6020
Код: 9164Подробно описание на продукта
Нокиа 6020
Цвят: Черно и бяло
24 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Инструкции
Оригинална кутия
Телефонът е по поръчка.
Доставка до магазина в рамките на 20 дни и до вас в рамките на 25 дни.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Телефон от среден клас с консервативен външен вид и богата функционалност. Всъщност това е олекотена версия на топ модела 6230, в сравнение с който 6020 няма карти с памет, Bluetooth музикални функции и освен това има по-бавен EDGE.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 44 × 106 × 20 mm |
| Hmotnost: | 90 g |
| Paměť telefonu: | 4 MB |
| Baterie typ / kapacita: | Li-Ion (760 mAh) |
| Uhlopříčka: | 1,5" |
| Fotoaparát: | Ano |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 1,3 Mpx |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| NFC: | NE |
| GPS: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Rádio: | NE |
