Нокиа 6070
Код: 9166Подробно описание на продукта
Нокиа 6070
Цвят: Сребърен
24 месеца гаранция
Телефонът е по поръчка.
Срокът за доставка е в рамките на 7 работни дни.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Телефонът може да не поддържа чешки език.
Nokia 6070 е класически мобилен телефон. Това е обикновен телефон от нисък среден клас, който е наследник на популярния Nokia 6030. Оборудването съответства на категорията, към която принадлежи мобилният телефон, като в сравнение с предшественика му е добавена вградена камера.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 105 × 44 × 19,0 mm |
| Hmotnost: | 88 g |
| Uhlopříčka: | 1,8" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 0,3 MPX |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Wi-Fi: | NE |
| MP3: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| Rádio: | ANO |
| Modem: | ANO |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-Ion, 760 mAh |
| Paměť telefonu: | 3 MB |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry / počet: | ANO/1 |
