Нокиа 6600
Код: 16340Подробно описание на продукта
Нокиа 6600
- Това е употребяван телефон Nokia.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в светло сив цвят.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Свързаността от всякакъв вид е едно от най-силните оръжия на Nokia 6600 - дори бегъл поглед към техническите спецификации ясно показва, че това е устройство с изключителен акцент върху максималната свързаност. В допълнение към GPRS и IrDA, ще открием все по-незаменимия Bluetooth. Софтуерът, свързан със свързаността, също е интересен - интегриран имейл клиент, SSL сигурност, мобилен VPN (виртуална частна мрежа) клиент и усъвършенстван XHTML клиент. Ще открием и приложението Nokia Wallet, което позволява мобилни онлайн плащания и съхранение на лична информация.
Nokia 6600 е базиран на второто издание на платформата Nokia Series 60 (първото беше използвано в смартфоните Nokia 3650 и Nokia 7650), използвайки операционната система Symbian 7.0s. Потребителите ще могат да инсталират Symbian приложения или да използват подобрената технология Java MIDP 2.0. Устройството ще има 6 MB споделена памет, а също така ще бъде предоставена и 32 MB MMC карта памет.
Вградената цифрова камера може да работи в два режима - или като обикновена цифрова камера с 2x цифрово увеличение, правейки снимки с резолюция 640 x 480, или като камера. Видеозаписите могат да се правят със звук и да се изпращат чрез GPRS или HSCSD. Потребителите могат да се насладят и на стрийминг на видеоклипове.
Nokia 6600 ще бъде първият смартфон Nokia, който ще предлага дисплей, способен да показва 65 536 цвята, в сравнение със сегашните 4096 цвята, което е стандарт, в момент, когато...започват да се появяват сред конкурентите18-битовите дисплеи, способни да показват 262 144 цвята, наистина бяха крайно време. Играчките ще зарадват с избираеми теми, истински тонове и, разбира се, полифонично звънене.
Накрая, нека обобщим техническите спецификации:
- Трибандов GSM 900/1800/1900 MHz
- Тегло 122 г
- Размери 58 x 109 x 24 мм
- Капацитет 113 куб. см
- Батерията издържа до 4 часа време за разговори или 10 дни в режим на готовност, зареждането отнема 95 минути според Nokia.
- LCD дисплей с резолюция 176 x 208 пиксела, показващ 65 536 цвята
- Вградена цифрова камера с резолюция 640 x 480, 2x цифрово увеличение и възможност за видеозапис
- Операционна система Symbian 7.0s
- GPRS, MMS и XHTML браузър
- SSL и VPN (виртуална частна мрежа)
- Портфейл Nokia
- ИРДА + BT
- Java MIDP 2.0
- Полифония
- 6 MB споделена вътрешна памет + 32 MB MMC карта
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 122 g |
| SIM: | Mini-SIM |
| Operační Systém: | Symbian Series 60 |
| Úložiště: | 6 MB |
| Rozšíření uložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 2,1" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 176 × 208 px |
| Displej - Technologie: | TFT |
| Nabíjecí konektor: | Pop-port |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | GSM |
| Wi-Fi: | NE |
| Bluetooth: | ANO |
| Fotoaparát: | VGA 0,3 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | NE |
| Baterie - kapacita: | 850 mAh |
