Нокиа 7390
Код: 9197Подробно описание на продукта
Нокиа 7390
Цвят: Розов или Кафяв
24 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Инструкции
Оригинална кутия
Телефонът е по поръчка.
Доставка до 17 дни в магазина и до 20 работни дни на вашето местоположение.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 90 × 47 × 19,0 mm |
| Hmotnost: | 115 g |
| Uhlopříčka: | 2.3" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 3 Mpx |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM: | ANO |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | ANO/0,3 Mpx |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | Nokia Series 40 3rd Edition |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | NE |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| GPS: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/microSD |
| Baterie typ: | Li-ion |
| Paměť telefonu: | 0 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | NE |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry / počet: | ANO / 3 |
| 3,5 jack: | NE |
