Нокиа 8210 4G
Код: 13794Подробно описание на продукта
Нокиа 8210 4G
- Това е употребяван телефон Nokia.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в цветовете сив, син и червен.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- Не съдържа чешки език, само английски.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Класически дизайн в нова концепция
Новият Nokia 8210 4G, класика, предлага смел дизайн и ярки цветове - с набор от нови функции и аудио опции.

Високи скорости и по-добро качество на разговорите за днес и утре
4G свързаността осигурява бързи връзки и по-добро качество на разговорите - идеално, за да се наслаждавате на повече от това, което обичате.

Лесен за употреба дизайн с голям дисплей
Nokia 8210 4G разполага и с лесен за използване интерфейс. И всичко това пасва идеално в ръката или джоба ви.

Часове време за разговори. Седмици време в режим на готовност.
Открийте нова, още по-голяма батерия - ще правите повече и ще трябва да презареждате по-малко.

Запечатайте най-хубавите моменти от живота
Вградената камера ви позволява да уловите най-хубавите моменти от живота - и след това лесно да ги споделите с хората, които обичате.

Любимите ви мелодии в движение
Наслаждавайте се на любимите си песни с вградения MP3 плейър. Идеален за разкрасяване на деня ви, навсякъде и по всяко време.

FM радио
Той предлага както кабелен, така и безжичен режим, така че можете да слушате любимите си спортове, музика и предавания у дома или в движение.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| Hmotnost: | 107 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | S30+ |
| Procesor: | Unisoc T107 |
| Procesor - frekvence: | 1.0 GHz |
| RAM: | 48 MB |
| Úložiště: | 128 MB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 32 |
| Displej - velikost (palec): | 2.8" |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | MicroUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | NE |
| Bluetooth: | 5.0 |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 0.3 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ano |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 0.3 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 1 450 mAh |
