Nokia 8800 Сироко
Код: 15940Подробно описание на продукта
Нокиа 8800
Цвят: Черен
24 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Слушалки
Кабел
Инструкции
Оригинална кутия
Телефонът е по поръчка.
Доставка в рамките на 20 работни дни. В зависимост от доставчика обаче, срокът за доставка обикновено е по-кратък. В редки случаи, за съжаление, доставката може да бъде удължена.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Възможно е да се поръчат различни цветове. Необходимо е да се информирате за цветовите опции по телефона.
Телефонът съдържа чешки език. Това е нов - реновиран телефон.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 107 × 45 × 15 mm |
| Hmotnost: | 138 g |
| Uhlopříčka: | 1,7" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 2 MPx |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | NE |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 600 mAh |
| Paměť telefonu: | 128 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík / počet: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
