Nokia G21
Код: 13797Подробно описание на продукта
Nokia G21
- Това е употребяван телефон Nokia.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в сив или син цвят.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Голям дисплей с по-бърза честота на опресняване
Nokia G21 има голям 6,5-инчов дисплей. И от вас зависи дали ще пуснете най-новия си късометражен филм на приятелите си или ще се сгушите под одеялото и ще гледате нещо сами. Ще бъдете доволни и от честотата на опресняване от 90 Hz, която ще направи разглеждането на снимки и социални медии без никакви затруднения.

50MP тройна камера с изкуствен интелект
Правенето на наистина добри снимки е трудна работа. Е, беше така преди. С тройната 50-мегапикселова камера на Nokia G21, която включва макро обектив и сензор за дълбочина в допълнение към основния обектив, правенето на качествени снимки е изключително лесно. Тя предлага мощни изображения дори при слаба светлина, така че можете да реализирате всичките си невероятни идеи.

Три дни са дълго време. Особено за батерия.
Животът е пълен с приключения и кой знае къде ще ви отведе след няколко дни. Нещо повече, Nokia G21 издържа невероятните три дни с едно зареждане. Така че следващия път, когато се окажете някъде, където не можете да заредите телефона си, смятайте се за късметлии - живеете живота си пълноценно. Той също така има функция за бързо зареждане (18W), така че когато имате нужда от нея, ще можете да го презаредите за нула време.

Всичко, което искате да слушате и още
Всички песни и подкасти, които познавате и обичате – и милиони други, които можете да откриете. Смартфоните Nokia вече са предварително инсталирани със Spotify, най-популярното музикално приложение в света. Само с няколко докосвания слушате най-големите хитове от най-добрите изпълнители в света. Всяка седмица в Spotify.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T606 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 155900 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 050 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
