Samsung Galaxy A02s
Код: 13533Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A02s
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Голям дисплей за повече забавление
Стрийминг на живо, игра на напреднали игри, взискателна многозадачност и работа в социални мрежи - забавлявайте се на големия Infinity-V дисплей с диагонал 6,5 инча на смартфона Samsung Galaxy A02s. HD+ резолюцията ще издигне качеството на изображението на любимото ви съдържание до напълно нови висоти.

Красив и ергономичен едновременно
Оригинална текстура на повърхността с матово покритие, изискана ергономична форма и гама от класически цветове - изберете своя, за да завършите уникалността на вашия стил.

Трио професионални фотоапарати
Красивите снимки в социалните мрежи вече не са само за възхищение. Създавайте очарователни изображения с 13-мегапикселовата основна камера, 2-мегапикселовата камера за дълбочина, която създава стилно размазани фонове, и 2-мегапикселовата макро камера, която улавя всеки детайл. Ефектът боке ще позволи на обекта на интерес да се открои по оригинален начин.

Само важното ще се открои
Независимо дали става въпрос за портрет, снимка на вашия домашен любимец или кадър в движение на вашите деца - оставете само най-важните неща да се откроят. С 2MP Depth Camera, вашият обект ще излезе на преден план с едно просто докосване. Регулирайте степента на размазване на фона, за да създадете снимки с артистичен, но модерен щрих.

Издръжливост, на която можете да разчитате
Можете да разчитате на Galaxy A02s, за да ви държи в течение през целия ви натоварен ден. Впечатляващата батерия от 5000 mAh е достатъчна за дълги часове игри, влогове, фотография и други любими дейности. Ниските проценти на заряд на батерията се зареждат бързо с поддръжка на 15W бързо зареждане, така че е готов за следващата ви нужда за нула време.

Надеждна производителност, голямо място за съхранение
Забавлявайте се пълноценно с вашия Galaxy A02s! Комбинацията от осемядрен процесор и 3 GB RAM осигурява бърза и плавна работа. 32 GB вътрешна памет осигурява достатъчно място за любимото ви съдържание - а ако това не ви е достатъчно, може да се разшири с до 1 TB с помощта на microSD карта.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 198 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Snapdragon 450 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | TFT |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | NE |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
