Samsung Galaxy A03s
Код: 13535Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A03s
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Дисплей, който е удоволствие за гледане
Приветствайте надежден спътник в живота си, готов да ви придружи във всяко приключение. 6,5-инчовият Infinity-V дисплей ви позволява да се наслаждавате на цялото си съдържание в щедро пространство, а HD+ резолюцията осигурява резки детайли, ярки цветове и страхотен контраст. Независимо дали става въпрос за любимите ви игри, сериали или мултимедия - екранът на Galaxy A03s просто предлага страхотно зрелище, което можете да сложите в джоба си.

Ще подобри всяко облекло
Galaxy A03s е не само телефон с функции, но и с модерен дизайн. Прецизно проектираните извивки осигуряват стабилен захват и лесна навигация по екрана, а емблематичните цветове на корпуса на устройството ще направят ежедневието ви по-приятно.

Три лещи за всеки повод
Уловете красотата на всеки момент с перфектен фокус с 13-мегапикселовата основна камера, направете страхотни профилни снимки за всичките си приятели с камерата за дълбочина или използвайте 2-мегапикселовия макро обектив за най-фините детайли. Мекият боке ефект създава красиво размазан фон, който добавя нотка реализъм към вашите снимки.

Добавете дълбочина към вашите снимки
2-мегапикселовата камера за дълбочина ви позволява да регулирате дълбочината на рязкост, така че само обектът ви да се откроява. Можете да настроите фино колко размазан е фонът, за да създадете незабравими портрети за вас и вашите приятели.

Батерии дори за най-натоварените дни
Мощност, която ви забавлява. Galaxy A03s има щедра батерия от 5000 mAh, която ще ви забавлява с часове, преди да се нуждаете от презареждане. А с бързото 15W зареждане не е нужно да се притеснявате, че ще чакате дълго за пълно зареждане.

Повече място за забавление
С мощен осемядрен процесор и до 3GB RAM, можете да очаквате бърза и стабилна производителност за ежедневните си приключения. 32GB вътрешна памет ви осигурява достатъчно място за вашите спомени – и можете да добавите до 1TB място за съхранение с външна microSD карта.

Лесен достъп
Отключвайте телефона си бързо, интуитивно и без усилие. Сензор за пръстови отпечатъци е вграден директно в бутона за захранване, което ви дава почти незабавен достъп до вашите приложения и файлове, като същевременно запазва съдържанието ви поверително.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 199 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek MT6765 |
| AnTuTu benchmark: | 106399 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
