Samsung Galaxy A04s
Код: 13536Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A04s
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Нов СТРАХОТЕН Galaxy A
Оставете се да бъдете омагьосани от невероятен телефон, който бързо ще се превърне в неразделна част от вас. Възползвайте се от многото предимства на Samsung Galaxy A04s, включително ярък и кристално ясен 6.5-инчов Infinity-V дисплей с HD+ резолюция, мощен осемядрен процесор, невероятен капацитет на батерията и професионални камери с множество интелигентни технологии, като например Dynamic Focus, който ви позволява перфектно да работите с перспективата само с едно движение на пръста. Просто СТРАХОТЕН джобен спътник, който ще направи правенето на снимки, стрийминг, създаване на съдържание или взискателни игри абсолютно удоволствие.

Създаден за всички любители на минимализма
Galaxy A04s е телефон, който изглежда нагоре с изискани извивки и дизайнерска естетика, която е едновременно приятна за окото и изключително практична. Резултатът от дизайнерските усилия на Samsung е елегантно устройство, което можете удобно да държите през целия ден и да разчитате на грациозното плъзгане на пръстите си по дисплея.

Станете ловец на фотосъкровища
Превърнете галерията си в съкровищница от ценни спомени и креативност. Системата от обективи на Samsung Galaxy A04s ви помага да правите снимки като професионалист. 50-мегапикселовият основен обектив заснема красиви пейзажи с първокласно качество, а телефонът няма да ви разочарова дори когато става въпрос за селфита - 5-мегапикселовата предна камера е на разположение за това. 2-мегапикселовият макро обектив ще ви помогне да уловите дори най-малките детайли, а 2-мегапикселовата камера за дълбочина ще ви бъде асистент, ако решите да експериментирате малко.

Микросветът под макро изглед
Любителите на детайлите със сигурност ще бъдат възхитени от наличието на 2MP макро камера, която им позволява да се доближат максимално до сниманите обекти и да разкрият дори най-фините нюанси на изображението. Филтър, прилагащ естествен боке ефект, след това фино размива фона зад центъра на снимката, позволявайки му да изпъкне повече.

Добавя неочаквана дълбочина към снимките
Снимките ще придобият уникален щрих благодарение на 2-мегапикселовата камера за дълбочина, която заедно с функцията за динамичен фокус добавя естествено изглеждаща перспектива. С едно плъзгане на пръста си можете лесно да размажете фона за перфектни портрети, които позволяват на обекта да се открои перфектно. Това, заедно с интелигентни алгоритми, ще доведе до снимки, които с гордост отговарят на професионалните параметри.

Селфита, които със сигурност ще впечатлят
Можете да заснемете портрети, които да покажете на семейството, приятелите и целия свят, използвайки 5-мегапикселовата предна камера, която, комбинирана с ефекта „Жив фокус“, перфектно улавя дори най-фините детайли на лицето ви и деликатно размива фона зад вас, така че погледът на зрителите да се фокусира само върху вас и вашата уникална личност.

Силата, която те тласка напред
Преодолейте всички предизвикателства на ежедневието с батерия, която никога не ви забавя. Високият капацитет от 5000 mAh, комбиниран с усъвършенстван потребителски интерфейс, който използва сложни алгоритми за проследяване на вашите навици и след това коригира натоварването на системата в реално време, ще ви позволи удобно да използвате телефона си в продължение на дълги часове.

Потопете се в свят на съраунд звук с Dolby Atmos
Включете слушалките си и се потопете в любимата си музика, филм или телевизионно предаване. Galaxy A04s може да се похвали с пълна поддръжка на Dolby Atmos, така че винаги ще чувате богат, ясен и завладяващ съраунд звук, който идва от различни посоки в зависимост от действието в сцената.

Чувство за сигурност още от първото включване
За да защити личните ви данни, платформата за сигурност Samsung Knox е вградена както в хардуера, така и в софтуера. Тя е ефективен щит, който отблъсква всяка заплаха и защитава вашата поверителност. Ще се чувствате в безопасност от първия път, когато го включите и продължите да използвате устройството.

Водете си бележки с вашия Galaxy
Персонализирайте своя Galaxy телефон точно по ваш вкус с One UI 4. Той ще се превърне в безпогрешен партньор, който се настройва към вашия тон и осигурява комфортно изживяване, независимо дали сте на работа или по време на почивка.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 195 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Exynos 850 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | PLS TFT |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx / 2 Mpx / 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
