Samsung Galaxy A12
Код: 13530Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A12
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Голям дисплей за повече забавление
Стрийминг на живо, игра на напреднали игри, взискателна многозадачност и работа в социални мрежи - забавлявайте се на големия Infinity-V дисплей с диагонал 6,5 инча на смартфона Samsung Galaxy A12. HD+ резолюцията ще издигне качеството на изображението на любимото ви съдържание до напълно нови висоти.

Стилен и практичен едновременно
Samsung е поместил очарователния дисплей в елегантен корпус с меки извивки за максимален комфорт. Благодарение на ергономичния дизайн, смартфонът е чудесен за хващане и много приятен за работа дори след дълги часове употреба. Кой цветови вариант ще ви спечели?

Четворно зареждане на професионални камери
С Galaxy A12 в ръцете си ще бъдете майстор на фотографията. Смартфонът предлага 48MP основна камера за заснемане на ежедневни моменти, ултраширокоъгълна камера за заснемане на завладяващи панорами, Depth камера за регулиране на дълбочината на рязкост на фона и макро обектив, който прави нито един детайл твърде малък.

Нова перспектива
Уловете повече от заобикалящата ви среда. 5-мегапикселовата ултраширокоъгълна камера улавя света със зрително поле от 123°, подобно на човешкото око, за впечатляващи панорами, които вашите фенове няма да искат да пропуснат.

Само важното ще се открои
Независимо дали става въпрос за портрет, снимка на вашия домашен любимец или кадър в движение на вашите деца, нека само най-важните неща се открояват. С Depth Camera вашият обект ще излезе на преден план с едно просто докосване. Регулирайте степента на размазване на фона, за да създадете снимки с артистичен, но модерен щрих.

Издръжливост, на която можете да разчитате
Можете да разчитате на Galaxy A12, за да ви държи в течение през целия ден. Впечатляващата батерия от 5000 mAh е достатъчна за дълги часове игри, влогове, фотография и други любими дейности. Ниските проценти на заряд на батерията се зареждат бързо с поддръжка на 15W бързо зареждане, така че е готов за следващата ви нужда за нула време.

Създадено за геймъри
Насладете се на пълноценни игри с Galaxy A12. Осемядрен процесор, заедно с 4 GB RAM, осигуряват супер бързо и плавно забавление. Игри и друго съдържание могат да се съхраняват на 64 GB вътрешна памет.

Чувствително съдържание само за вашите очи Вече не е нужно да се притеснявате за опасен зловреден софтуер, пробиви в данните и други заплахи. Надеждната платформа за сигурност на Samsung Knox защитава устройството ви както на хардуерно, така и на софтуерно ниво от момента, в който го включите. Наслаждавайте се на живота си, без да се притеснявате за данните си.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 204 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Mediatek Helio G35 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
