Samsung Galaxy A13
Код: 13531Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A13
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Нов СТРАХОТЕН Galaxy A
Оставете се да бъдете омагьосани от невероятен телефон, който бързо ще се превърне в неразделна част от вас. Възползвайте се от многото предимства на Samsung Galaxy A13, включително ярък и кристално ясен 6.6-инчов Infinity-V дисплей с FHD+ резолюция, мощен осемядрен процесор, невероятен капацитет на батерията и професионални камери с множество интелигентни технологии, включително Dynamic Focus, който ви позволява перфектно да работите с перспективата само с едно движение на пръста. Просто СТРАХОТЕН джобен спътник, който ще направи правенето на снимки, стрийминга, създаването на съдържание или взискателните игри абсолютно удоволствие.

Лек дизайн със стабилен захват
Устройството се отличава с иновативен тънък дизайн с матово покритие, което значително влияе върху удобния и здрав захват. По този начин можете да работите или да играете по цял ден в пълен комфорт, като същевременно винаги имате под ръка устройство, което лесно ще допълни вашия моден стил и начин на живот.

4 обектива в едно тяло
Всички ваши спиращи дъха кадри у дома и в движение са заснети от 50-мегапикселовата основна камера с оптична стабилизация на изображението (OIS), която ви позволява да създавате и страхотни видеоклипове. На върха на планината превключете към 5-мегапикселовата ултраширокоъгълна камера, за да заснемете цялата панорама, а за фини детайли използвайте 2-мегапикселовия макро обектив - благодарение на сензора за дълбочина можете да постигнете артистичен боке ефект с меко размазан фон. А селфитата не са забравени - предната камера позволява на естествената ви красота да блести. Galaxy A13 е пълен с фотографско оборудване за всеки повод.

Много енергия за всеки ден
Служебни задължения, разговори с приятели или семейство и вечерно гледане на любимия ви сериал? Няма проблем. Samsung Galaxy A13 е готов за всичко с батерия от 5000 mAh и бързо зареждане от 15W.

Производителност, на която можете да разчитате
Както взискателната работа, така и забавлението ще бъдат лесни с мощния процесор Mediatek Helio G80 и 4 GB RAM, които заедно осигуряват производителност, ускоряваща работата с приложения, изпълняваните процеси и докато играете любимите си заглавия. Ще можете да ги съхранявате на 64 GB вътрешна памет или да разширите пространството с помощта на microSD карта до 1 TB. Така няма да се налага да мислите кои от вашите данни или спомени си струва да запазите.

Потопете се в свят на съраунд звук с Dolby Atmos
Включете слушалките си и се потопете в любимата си музика, филми или телевизионни предавания. Galaxy A13 разполага с пълна поддръжка на Dolby Atmos, така че винаги ще чувате богат, ясен и завладяващ съраунд звук, който идва от различни посоки в зависимост от действието в сцената.

Надежден пазител на вашата поверителност
Доверете сигурността на данните си на усъвършенстваната платформа Samsung Knox, която е интегрирана във вашия телефон както на софтуерно, така и на хардуерно ниво, и влезте в онлайн света без страх от различни кибер заплахи. Вашият телефон ще бъде защитен от първото включване, което гарантира, че неоторизиран нападател няма да може да получи достъп до устройството ви чрез вируси и друг зловреден софтуер.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 195 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Helio G80 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | PLS TFT |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
