Samsung Galaxy A13 5G
Код: 13532Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A13 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
С 5G е лесно и бързо
Отворете вратата към нови преживявания с 5G мрежи, които ще ви хванат за рогата и никога няма да ви пуснат. Насладете се на ултрабързи изтегляния, безпроблемно стрийминг и игри без никакви ограничения. Следващото поколение на 5G ще направи гледането и споделянето на любимото ви онлайн съдържание по-лесно и бързо.

Показва дори и най-малките детайли
Честотата на опресняване от 90Hz на дисплея на Galaxy A13 5G осигурява перфектно плавно предаване на съдържание без заекване, забавяне или други разсейващи елементи. Независимо дали гледате снимки, видеоклипове или играете игри, смартфонът ще ви осигури перфектно рязко изображение, където няма да пропуснете нито един детайл.

Пада в окото, пада в дланта ти
Samsung Galaxy A13 5G предлага точно това, което обещава на пръв поглед – комфорт и елегантност. Със своите меки извивки и заоблени форми, можете да се наслаждавате на удобно сърфиране през целия ден, без никакви разсейвания. Свежият минималистичен дизайн перфектно допълва практичните характеристики на Galaxy A13 5G и заедно те носят на потребителя незабравимо изживяване.

Станете ловец на фотосъкровища
Превърнете галерията си в съкровищница от ценни спомени и креативност. Системата от обективи на Samsung Galaxy A13 5G ви помага да правите снимки като професионалист. Основният обектив с 50 MP заснема красиви пейзажи с първокласно качество, а телефонът няма да ви разочарова дори когато става въпрос за селфита - предната камера с 5 MP е налице за това. 2 MP макро обективът ще ви помогне да уловите дори най-малките детайли, а 2 MP камерата за дълбочина ще ви бъде асистент, ако решите да експериментирате малко.

В крак с теб
Дълъг ден, който изисква много енергия? Дори и да имате нужда от кафе след няколко часа, Galaxy A13 5G няма да ви разочарова със своята батерия от 5000 mAh. Той ще ви поддържа през целия ден, а ако се случи най-лошото, няма нужда да се отчайвате, тъй като мощното 15W захранване осигурява бързо презареждане.

Мощен и с много място
Има едно просто уравнение за постигане на по-добра производителност – комбинация от осемядрен процесор и 4GB RAM. Samsung Galaxy A13 5G го изчислява вместо вас и в резултат на това представя смартфон, който ще се погрижи за бързото и безпроблемно протичане на всички процеси. Ще има достатъчно място и за вашите снимки, видеоклипове и други данни – с Galaxy A13 5G разполагате с 64 GB вътрешна памет, а ако това не е достатъчно, има възможност за разширяване с помощта на microSD карта с капацитет до 1 TB.

Чувство за сигурност още от първото включване
За да защити личните ви данни, платформата за сигурност Samsung Knox е вградена както в хардуера, така и в софтуера. Тя е ефективен щит, който отблъсква всяка заплаха и защитава вашата поверителност. Ще се чувствате в безопасност от първия път, когато го включите и продължите да използвате устройството.

Водете си бележки с вашия Galaxy
Персонализирайте своя Galaxy телефон точно по ваш вкус с One UI Core 4.1. Той се превръща в безпогрешен партньор, който се настройва към вашия тон и осигурява комфортно изживяване, независимо дали сте на работа или по време на почивка.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 195 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 700 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | PLS TFT |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
