Samsung Galaxy A20s
Код: 13588Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A20s
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.

Забавлявайте се по голям начин
Пригответе се за голяма порция забавление, поднесено на 6.5-инчовия Infinity-V дисплей на Galaxy A20s от Samsung. Екранът, покриващ цялата предна част на телефона до самия му ръб, ще ви погълне естествено.

Практичен и стилен дизайн
Големият дисплей не означава непременно по-лош телефон за работа. Galaxy A20s има елегантно заоблени ръбове, които пасват идеално в ръката ви и улесняват управлението му. Модерната гланцова повърхност на телефона е приятна на допир и се предлага в няколко цветови варианта.

Пълноценно фотографско оборудване
Galaxy A20s може да се похвали с трио от първокласни камери за всеки повод. 13-мегапикселовата основна камера гарантира резки снимки и видеоклипове. 8-мегапикселовата ултраширокоъгълна камера ви позволява да заснемате дори най-големите сцени благодарение на зрителното си поле от 120°. Можете също така да регулирате дълбочината на рязкост за всички снимки благодарение на 5-мегапикселовия обектив за дълбочина. Телефонът е оборудван и с 8-мегапикселова селфи камера, която гарантира видео разговори, селфита или влогове с много високо качество.
Ултраширокоъгълни снимки
Заснемете цялата сцена, както я виждате. С 8-мегапикселовата ултраширокоъгълна камера можете да създавате впечатляващи панорамни снимки наляво и надясно. Можете да направите това с два режима с различни ъгли на видимост - широкоъгълен със 77° и ултраширокоъгълен със 120°.

Артистично размазан фон
Нека обектът на вашата снимка излезе на преден план. С практичната 5MP Depth камера можете да регулирате степента на размазване по време и след заснемане на снимката. Разсейващите елементи на заден план вече няма да ви спират.

ТОП хардуер
Galaxy A20s няма да ви ограничава по никакъв начин по време на работа или забавление. Осемядреният процесор, комбиниран с 3 GB RAM, осигурява светкавично бърза работа без засядане. Вградената памет от 32 GB ще се погрижи за съхранението на голям брой песни, филми, игри и снимки. Ако капацитетът ѝ не ви е достатъчен, можете да я разширите с още 512 GB с помощта на microSD карта. Вътре в Galaxy A20s се намира батерия с висок капацитет 4000 mAh, която можете да заредите и за няколко минути с помощта на бързо зареждане с 15W.

Защитете данните си ефективно
Само вие имате достъп до чувствителните си данни – благодарение на две биометрични функции за сигурност. Едната е надеждната функция за разпознаване на лица, а другата е удобният четец на пръстови отпечатъци, разположен на гърба на дисплея, който можете да използвате и за влизане в поддържани приложения.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 183 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 |
| AnTuTu benchmark: | 75200 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ano |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 13 Mpx +8 Mpx +5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
