Samsung Galaxy A21s
Код: 13589Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A21s
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.

Несравнимо зрително изживяване
Насладете се на любимите си игри, филми или стрийминг предавания на обширния 6,5-инчов Infinity-O дисплей с висока HD+ резолюция. Широкото съотношение на страните на екрана, простиращо се от край до край, ще ви потопи напълно.

Стилен дизайнерски мобилен телефон
Galaxy A21s е проектиран да бъде удобен за хващане с тънкия си корпус и ергономично извития си дизайн. Можете да избирате от няколко гланцови цвята с холографско покритие.

Професионално фотографско оборудване
Galaxy A21s е оборудван с четири обектива, които ще заснемат първокласни снимки при всякакви условия. Основната 48MP камера създава ясни и резки изображения денем и нощем, 8MP ултраширокоъгълният обектив със зрително поле от 123° е отговорен за спиращи дъха панорами на природата и града. А за професионални селфита с популярното размазване на фона, предлага 13MP обектив с функция за селфи фокус.

Повече подробности в една снимка
Направете впечатляващи снимки, които ще бъдат хит в социалните мрежи и по време на семейни филмови вечери. Galaxy A21s е оборудван с 8MP ултраширокоъгълна камера, която улавя още повече детайли от вашите приключения. С основния 48MP обектив можете да увековечите ежедневните моменти и да създадете снимки, пълни с живот и цвят.

Очарователни близки планове
Макро снимките вече не са само за възхищение. Посегнете към 2MP макро камерата на смартфона Galaxy A21s и ги създайте сами! Популярният боке ефект също ще им придаде оригинален и професионален вид.

Артистично размазан фон
Нека обектът на вашата снимка излезе на преден план. С практичната 2-мегапикселова дълбочинна камера можете да регулирате степента на размазване по време и след заснемане на снимката. Разсейващите елементи на заден план вече няма да ви спират.

ТОП хардуер
Осемядреният процесор, комбиниран с 4 GB RAM, осигурява светкавично бърза работа без засядане. Щедрите 128 GB вътрешна памет ще се погрижат за съхранението на голям брой песни, филми, игри и снимки. Ако капацитетът ѝ не ви е достатъчен, можете да го разширите с още 512 GB с помощта на microSD карта. Вътре в Galaxy A21s се намира батерия с висок капацитет 5000 mAh, която можете да заредите за няколко минути с помощта на бързо зареждане с 15W.

Защитете данните си
Уверете се, че само вие имате достъп до телефона си. Настройте отключването със сензора за пръстови отпечатъци, разположен на гърба на Galaxy A21s, и достъпвайте данните си бързо и сигурно.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 191 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Exynos 850 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 117300 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
