Samsung Galaxy A22 5G
Код: 13591Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A22 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Широк дисплей, на който можете да се наслаждавате от край до край
Потопете се във визуалните ефекти на големия 6.6-инчов FHD+ дисплей на Galaxy A22 5G. Широкото съотношение на страните изпълва дисплея със съдържание от край до край. Гледайте любимите си видеоклипове, игри и онлайн стриймове.

Камера, която улавя моментите от живота ви
Създавайте по-резки и по-зашеметяващи снимки с усъвършенстваната тройна камера на Galaxy A22 5G. Заснемайте кристално ясни кадри с основния обектив с 48 MP през целия ден. Ултраширокият обектив с 5 MP ви позволява да уловите повече от това, което виждате, а обективът за дълбочина с 2 MP ви помага да се съсредоточите върху важното.

Създавайте селфита, които ще впечатлят публиката ви
Искате селфитата ви да са перфектни. За да изглеждате по най-добрия начин всеки ден, правете ги с 8-мегапикселовата предна камера на Galaxy A22 5G, която заснема ясни изображения с висока резолюция.

Спиращо дъха изпълнение
Когато сте навън, ви е нужен телефон, който издържа. Батерия от 5000 mAh ви позволява да стриймвате, споделяте и играете игри с часове. А когато батерията започне да се изтощава, включете зарядното устройство и го заредете с бързо зареждане до 15 W.

Дайте си повече пространство за игра
Galaxy A22 5G предлага мощна процесорна мощност и достатъчно място за съхранение, за да можете да се съсредоточите върху случващото се. Усъвършенстван осемядрен процесор и 4GB RAM осигуряват отлична производителност и безпроблемна работа. Със 128GB вътрешна памет можете да изтегляте повече данни и да изтривате по-малко.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 203 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 700 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | TFT |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
