Samsung Galaxy A23 5G
Код: 13592Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A23 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
С 5G е лесно и бързо
Отворете вратата към нови преживявания с 5G мрежи, които ще ви хванат за рогата и никога няма да ви пуснат. Насладете се на ултрабързи изтегляния, безпроблемно стрийминг и игри без никакви ограничения. Следващото поколение на 5G ще направи гледането и споделянето на любимото ви онлайн съдържание по-лесно и бързо.

Най-висока производителност и място за съхранение
Разчитайте на солидна производителност и много място за съхранение на всички ваши спомени и важни данни. Докато усъвършенстваната платформа Qualcomm Snapdragon, в съчетание с 4GB/6GB/8GB RAM, осигурява безпроблемна многозадачност в различни приложения, фокусирани върху продуктивността, има достатъчно място с 64 или 128 GB вътрешна памет. Тя може да бъде допълнително разширена с microSD карти памет с капацитет до 1 TB.

Дисплей със зашеметяваща плавност
Възхитете се на любимото си съдържание с безпрецедентни детайли и цветове на 6,6-инчовия Infinity-V дисплей с FHD+ резолюция и честота на опресняване от 120Hz. Той не само ще допринесе за перфектно плавно движение при работа в приложения, гледане на видеоклипове, филми и сериали, но и значително ще подобри вашите игрови умения.

Емблематична визия, която допълва вашата индивидуалност
Нека вашата уникална индивидуалност бъде деликатно допълнена от телефон с емблематичен външен вид. Той използва дизайнерското решение Ambient Edge, което умело съчетава матова повърхност с гениално проектиран фотографски модул. Резултатът е комбинация, която привлича вниманието, без да нарушава внимателно култивирания ви вкус.

3 обектива в едно тяло
Всички ваши спиращи дъха снимки у дома и в движение са заснети от 50-мегапикселовата основна камера с оптична стабилизация на изображението (OIS), която ви позволява да създавате и страхотни видеоклипове. За фини детайли използвайте макро обектива, а благодарение на сензора за дълбочина на рязкост можете да постигнете артистичен боке ефект с меко размазан фон. А селфитата не са забравени - предната камера позволява на естествената ви красота да блести. Galaxy A23 5G е пълен с фотографско оборудване за всеки повод.

И треперещите видеоклипове ще останат в миналото
Снимайте страхотно изглеждащи видеоклипове в движение с лекота благодарение на вградената оптична стабилизация на изображението (OIS), която осигурява по-плавна честота на кадрите и улавя по-фини детайли дори при слаба светлина.

По-широк поглед върху вашия свят
Голяма семейна снимка заедно или спираща дъха природна панорама с много детайли? Galaxy A23 5G разполага и с 5MP широкоъгълен обектив, който вижда подобно на човешкото око и заснема сцената под ъгъл от 123°. Това означава, че никога няма да пропуснете дори най-малкия детайл от снимката си.

Мощна батерия, която е в крак с вас
До 2 дни живот на батерията и бързо зареждане – нищо не може да ви спре с Galaxy A23 5G. Мощната батерия от 5000 mAh ще ви подкрепи с безкрайната си производителност по време на натоварващи работни дни, гейминг турнири и филмови маратони. А когато животът на батерията бавно се изчерпва, можете бързо да я съживите.

По пътя към победата с Game Booster
Не позволявайте на победата да ви се изплъзне от ръцете. Разчитайте на Game Booster, за да подпомогнете игровите си умения. Той проследява вашите поведенчески модели по време на действие и интелигентно оптимизира живота на батерията, температурите на процесора и графичния процесор, както и използването на паметта, като същевременно блокира входящите известия, за да не губите фокус.

Потопете се в свят на съраунд звук с Dolby Atmos
Включете слушалките си и се потопете в любимата си музика, филм или телевизионно предаване. Galaxy A23 5G може да се похвали с пълна поддръжка на Dolby Atmos, така че винаги ще чувате богат, ясен и завладяващ съраунд звук, който идва от различни посоки в зависимост от действието в сцената.

Чувство за сигурност още от първото включване
За да защити личните ви данни, платформата за сигурност Samsung Knox е вградена както в хардуера, така и в софтуера. Тя е ефективен щит, който отблъсква всяка заплаха и защитава вашата поверителност. Ще се чувствате в безопасност от първия път, когато го включите и продължите да използвате устройството.

Водете си бележки с вашия Galaxy
Персонализирайте своя Galaxy телефон точно по ваш вкус с One UI 4. Той ще се превърне в безпогрешен партньор, който се настройва към вашия тон и осигурява комфортно изживяване, независимо дали сте на работа или по време на почивка.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 197 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | PLS TFT |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 2K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx široký/ 5 Mpx ultraširoký + 2 Mpx makro + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
