Samsung Galaxy A40
Код: 13593Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A40
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Повече детайли, повече удоволствие
Galaxy A40 предлага просто завладяващи изживявания, допълнително подсилени от 5.9-инчовия Infinity-U дисплей. Благодарение на Full HD+ резолюцията и Super AMOLED технологията, всички детайли на любимите ви изображения или игри, които преди са били скрити от вас, ще ви бъдат разкрити. Сега просто се отпуснете и се оставете да се пренесете в свят на неограничени възможности.
Той е различен, той е уникален.
Уникалният дизайн на Galaxy A40 ви предлага впечатляващ минималистичен дизайн, подчертан от грациозни извивки и 3D стъклен гръб, което прави устройството удобно за държане и работа дори само с една ръка.
Създавайте перфектни изображения през целия ден
Животът е пълен с изненади и никога не знаеш кога ще се появи перфектната възможност да направиш страхотна снимка. Ето защо Galaxy A40 е оборудван с 16MP основна камера с бленда f/1.7, която ви позволява да правите страхотни снимки денем и нощем. След това, с 5MP ултраширокоъгълен обектив, можете да заснемете спиращи дъха панорами с ъгъл от 123° – същият ъгъл, който вижда окото ви.
Още повече опции
Заснемете всичко, което виждате, с ултраширокоъгълната камера. Заснемете страхотни снимки с основната 16MP камера. Запечатайте невероятните моменти от живота, когато си спомните. Galaxy A40 е винаги готов.
Разпознава какво снимате в момента.
Смартфонът Galaxy A40 разполага с интелигентно разпознаване на обекти. Така че, независимо дали снимате децата си, кучето си, алея с дървета или залез, интелигентната камера винаги ще регулира настройките за яркост и наситеност на цветовете, за да отговарят на нуждите на конкретната сцена.
Време е за нова профилна снимка
Селфитата трябва да подчертават вашата красота и уникалност. Точно това създава 25-мегапикселовата предна камера на Galaxy A40. Резултатът са живи изображения, пълни с ярки цветове и перфектен контраст. Можете да подобрите снимките си още повече с режима Smart Beauty или да им придадете любимото си размазване на фона.
Анимиран герой с ваше подобие
Създайте свой собствен забавен герой, който със сигурност ще забавлява околните. Камерата сканира лицето ви и мигновено го трансформира в уникален герой. Споделете го с приятелите си и се насладете на техните възхитени реакции. Можете също така да персонализирате снимките си с креативни печати, забавни стикери и различни филтри.
Анимиран герой с ваше подобие
Създайте свой собствен забавен герой, който със сигурност ще забавлява околните. Камерата сканира лицето ви и мигновено го трансформира в уникален герой. Споделете го с приятелите си и се насладете на техните възхитени реакции. Можете също така да персонализирате снимките си с креативни печати, забавни стикери и различни филтри.
Батерия, на която можете да разчитате
Galaxy A40 се захранва от батерия с висок капацитет от 3100 mAh, която ви осигурява време за цял ден. А когато телефонът ви се изтощи, той е светкавично бърз с 15W бързо зареждане.
Луксозен спомен
Samsung е оборудвал смартфона с 4GB RAM, което осигурява плавна работа без досадни забавяния. Разполагате и с 64GB вътрешна памет, в която винаги има достатъчно място за вашите снимки, плейлисти, файлове и приложения.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 140 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Exynos 7885 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1,8 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 |
| Displej - velikost (palec): | 5.9" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | sAMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 16 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 25 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 100 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
