Samsung Galaxy A41
Код: 13594Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A41
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Тънък и практичен дизайн
Samsung Galaxy A41 се отличава с лек, минималистичен дизайн. Корпусът му е тънък само 7,9 мм, а гърбът на телефона е ергономично оформен за удобно захващане и боравене. Предлага се в гама от стилни цветове.

Забавлявайте се на големия екран
Наслаждавайте се на любимите си филми, сериали и игри на големия 6.1-инчов Infinity-U дисплей на Galaxy A41 с Full HD+ резолюция. Super AMOLED екранът ще ви потопи в ярките си цветове.

Не спирай да снимаш.
Galaxy A41 се предлага с гъвкав фотографски арсенал. Той разполага с тройна задна камера – 48MP основна камера, 8MP ултраширокоъгълна камера и 5MP дълбочинна камера – и 25MP предна селфи камера.

Целият свят с един кадър
Групови снимки, големи сгради или природни панорами не са предизвикателство за 8-мегапикселовия ултраширокоъгълен обектив. Неговото зрително поле от 123° е близко до зрителното поле на човешкото око, така че можете да заснемете всяка сцена почти такава, каквато я виждате.

Подчертайте всичко, което е важно
5-мегапикселовата камера за дълбочина на изображението на Galaxy A41 ви позволява да регулирате дълбочината на рязкост, когато правите снимки, както и за снимки, които вече сте направили в галерията си. Отървете се от разсейващите елементи, като размиете фона и оставите само най-важните неща да се открояват на снимката ви.

Създавайте оригинални селфита
Станете звезда в социалните мрежи с Galaxy A41 и неговата 25MP предна камера, която ще ви помогне да създавате страхотни селфита, влогове или истории с висока детайлност. Той ще ви служи добре и с качеството на изображението по време на служебни видео разговори или разговори с приятели.

Плавна многозадачност и игри
Работете гладко и безпроблемно на вашия Galaxy A41, дори когато работи множество приложения, благодарение на мощния осемядрен процесор и 4 GB RAM. След работа можете да се отпуснете и с някои от най-новите мобилни игри. Функциите Game Booster и Frame booster осигуряват плавно изображение дори в най-взискателните заглавия, а също така регулират използването на батерията и паметта за оптимална производителност и по-дълъг живот на батерията. Вградената памет от 64 GB може да бъде увеличена с до 512 GB с помощта на microSD карта. Батерията с голям капацитет от 3500 mAh с бързо 15W зареждане гарантира непрекъснато забавление през целия ден.

Защитен от първото включване
Не е нужно да се притеснявате за безопасността на личните си данни. Още от първото включване, Galaxy A41 е защитен от надеждната платформа за сигурност Samsung Knox както на софтуерно, така и на хардуерно ниво. Можете да добавите още един слой защита. Имате надеждна биометрична идентификация на пръстовия си отпечатък - Galaxy A41 има вграден оптичен четец на пръстови отпечатъци директно в дисплея.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 151 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Mediatek Helio P65 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 184000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 25 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
