Samsung Galaxy A50
Код: 13517Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A50
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Почти безрамков дисплей
Дори смартфон с 6,4-инчов дисплей може да пасне перфектно в ръката ви, просто се отървете от ненужните рамки. Samsung Galaxy A50 също ще ви вдъхнови с най-добрите цветове зад Super AMOLED технологията и луксозната FHD+ резолюция. Неговият Infinity-U дисплей просто ще ви радва през целия ден - независимо дали проверявате имейли или релаксирате с филм.
Първокласна изработка
Премиум комбинацията от почти безрамкова предна част и 3D стъклен заден панел придава на Galaxy A50 нотка лукс. Не става въпрос само за дизайн, но и за практичност, осигуряваща удобен и сигурен захват. Четецът на пръстови отпечатъци, който е много удобно интегриран директно в дисплея, също осигурява висок комфорт.
Комбинация от три първокласни обектива
Трио специализирани обективи работят заедно, за да създадат спиращи дъха изображения. Основният обектив е с резолюция от 25Mpx и бленда f/1.7, което му позволява да постига страхотни резултати дори при лоши условия на осветление. Той е подкрепен от 8Mpx ултраширокоъгълен обектив със зрително поле от 123°. Специален 5Mpx сензор ви позволява да експериментирате с дълбочината на рязкост професионално.
Заснема всяка сцена перфектно
Galaxy A50 може да се справи с всяка снимачна сцена. Основният обектив се отличава не само през деня, но благодарение на блендата f/1.7, прави и страхотни вечерни снимки. Широкоъгълният обектив може лесно да заснеме градски панорами и големи групи хора. Сензорът за дълбочина на рязкост ви позволява стилно да размажете фона.
Камера за оптимизиране на сцени
Интелигентната камера на Galaxy A50 ви помага да правите перфектни снимки само с едно щракване. Оптимизаторът на сцени използва изкуствен интелект, за да разпознае двадесет различни типа сцени, като например храна, на закрито или залези, и съответно настройва яркостта, цвета и други настройки. Функцията за откриване на недостатъци гарантира, че снимката ви ще се получи точно както трябва. Например, тя ви предупреждава, ако обектът ви е премигнал или изображението е размазано.
Усъвършенствана предна камера
Не ходете в студио, направете красиви автопортрети с вашия Galaxy A50. Предната камера е с резолюция от 25 MP и прави красиво рендирани изображения, дори при слаба светлина. След това можете да ги подобрите с помощта на различни филтри и стикери. Смартфонът може също да създава 3D анимирани емоджита със собственото ви лице, които винаги ще изразяват чувствата ви по забавен и точен начин.
Прецизна сигурност
Вашият Galaxy A50 е напълно защитен от неупълномощени лица. Отключването обаче е бързо и удобно - освен четеца на пръстови отпечатъци, интегриран в дисплея, можете да използвате и разпознаване на лице. За допълнително чувствителни данни има Secure Folder - криптирано хранилище, до което само вие имате достъп.
Луксозна батерия с капацитет
Благодарение на батерията с капацитет 4000 mAh, вашият Samsung Galaxy A50 може лесно да се справи дори с интензивно използване. Работете, наслаждавайте се на онлайн видеоклипове или игри, или чатете с приятели и гледайте как процентът бавно намалява. След това, ако вашият смартфон започне да се изтощава, използвайте бързото 15W зареждане и го заредете отново за невероятно кратко време.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 186 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Exynos 9610 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2,3 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 25 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 25 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 25 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
