Samsung Galaxy A51
Код: 13519Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A51
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.

Още повече изживявания на безкрайния дисплей
Безкраен Infinity-O дисплей, щедър диагонал от 6,5 инча, висока FHD+ резолюция, минимални рамки. Открийте непознатите досега детайли, предлагани от екрана на смартфона Galaxy A51 от Samsung. Дисплеят е вграден в гладък и елегантен корпус, чийто гръб е украсен с геометричен мотив, който ще ви отличи в потоп от еднакво изглеждащи смартфони. Телефонът се откроява не само с оригиналния си дизайн, но и с перфектната си ергономичност, благодарение на която няма да искате да го оставите.

Професионално фотографско оборудване
Samsung е оборудвал Galaxy A51 с четири обектива, които ще правят първокласни снимки при всякакви условия. Основната 48MP камера създава ясни и резки изображения денем и нощем, 12MP ултраширокоъгълният обектив със зрително поле от 123° е отговорен за спиращи дъха природни и градски панорами, които ще се открояват особено в профила ви. За любителите на детайлите е предвидена 5MP макро камера, която лесно ще улови дори най-фините детайли на калинка върху стръкче трева, капки роса или снежинки. 5MP Depth камерата с ефекта Live Focus ще се погрижи за артистичната дълбочина на вашите снимки, което ще накара обекта на кадъра ви да се открои перфектно. А професионални селфита с популярното размазване на фона предлага 32MP обектив с функция Selfie focus.

Повече подробности в една снимка
Направете впечатляващи снимки, които ще бъдат хит в социалните мрежи и по време на семейни филмови вечери. Galaxy A51 е оборудван с 12MP ултраширокоъгълна камера, която улавя още повече детайли от вашите приключения и създава незабравими спомени. С основния 48MP обектив можете да увековечите ежедневните моменти и да създадете снимки, пълни с живот и цвят.

Очарователни близки планове
Макро снимките вече не са само за възхищение. Посегнете към 5-мегапикселовата макро камера на смартфона Galaxy A51 и ги създайте сами! Популярният ефект боке също ще им придаде оригинален и професионален вид.

Видеоклипове без трептене
Снимайте видеоклипове като професионалист с Galaxy A51. Устройството е оборудвано със супер стабилизация на изображението, която използва софтуер за предвиждане, за да елиминира трептенето, което води до висококачествено и плавно видео.

Артистично размазан фон
Нека обектът на вашата снимка излезе на преден план. С практичната 5MP Depth камера можете да регулирате степента на размазване по време и след заснемане на снимката. Разсейващите елементи на заден план вече няма да ви спират.

ТОП хардуер
Galaxy A51 няма да ви ограничава по никакъв начин по време на работа или забавление. Осемядреният процесор, комбиниран с 4 GB RAM, осигурява светкавично бърза работа без засядане. Щедрата вътрешна памет от 128 GB ще се погрижи за съхранението на голям брой песни, филми, игри и снимки. Ако капацитетът ѝ не ви е достатъчен, можете да я разширите с още 512 GB с помощта на microSD карта. Геймърите ще намерят своето място благодарение на функциите Game Booster и Frame Booster. Game Booster следи натоварването на смартфона, включително температурата, и съответно регулира ефективното използване на батерията и паметта. Последната е отговорна за плавна и гладка графика, която ще ви пренесе директно в центъра на действието. За да се гарантира, че удоволствието ви от играта е наистина без прекъсвания, Galaxy A51 разполага с батерия с висок капацитет от 4000 mAh, която можете да заредите и за няколко минути с помощта на бързо зареждане с 15W.

Сигурност от най-високо ниво
Свят на неограничени забавления се отваря само с едно докосване – просто поставете пръста си върху него. Samsung е вградил сензор за пръстови отпечатъци директно в дисплея на Galaxy A51. Друг слой защита е платформата за сигурност Samsung Knox, която защитава телефона ви както на хардуерно, така и на софтуерно ниво. Нежелани потребители, зловреден софтуер и други заплахи нямат шанс благодарение на усъвършенстваната сигурност.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 172.0 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Exynos 9611 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| AnTuTu benchmark: | 180200 |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
