Samsung Galaxy A52
Код: 13522Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A52
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.

Зашеметява със супер плавно управление
Бъдете заслепени от живите цветове на най-новата си игра или мултимедия със Samsung Galaxy A52. Любимото ви съдържание ще оживее и ще привлече вниманието дори в ярък слънчев ден благодарение на яркостта от 800 нита на FHD+ Super AMOLED дисплея. Решението Super Smooth осигурява плавно движение по време на ежедневна употреба или във вълнуваща екшън игра. Всичко това на голям 6,5-инчов Infinity-O дисплей, който ви дава още повече пространство за работа и забавление.

Професионално оборудване за вашите снимки
Заснемете най-добрите си моменти с ултрависока резолюция с 64-мегапикселовата основна камера с оптична стабилизация на изображението (OIS). Разширете перспективата си с ултраширокоъгълната камера – или уловете истинска дълбочина с 5-мегапикселовата макро камера. Вашият обект ще се открои красиво с естествен боке ефект, създаден от сензора за дълбочина. Всичко това и още се предлага от минималистичния модул на камерата на гърба на Galaxy A52, където той елегантно се слива с матовото покритие, добавяйки емблематичен стил към вашата фотография.

Край на размазани нощни снимки
Не се страхувайте да правите снимки дори при лоши условия на осветление. Оптичната стабилизация на изображението (OIS) осигурява добре осветени и, най-важното, резки снимки, осигурявайки красиво резки и плавни изображения дори в топлите летни вечери.

Широка перспектива, докъдето стига окото
Нуждаете се от по-широк ъгъл на видимост от обикновен фотоапарат? 12-мегапикселовата ултраширокоъгълна камера ви осигурява зрително поле, подобно на човешкото око – 123 градуса. Направете спиращи дъха снимки на планински върхове и ослепителни градски силуети.

Устойчив на вода и прах
Можете да използвате своя Galaxy A52 при всякакви метеорологични условия. С водо- и прахоустойчивост IP67, той може да издържи потапяне във вода до 1 метър дълбочина за до 30 минути, така че не е нужно да се притеснявате за лек дъжд или мокри пръсти, докато тренирате.

3D аудио за по-добро изживяване
Два мощни високоговорителя от всяка страна на телефона осигуряват висококачествен звук дори без слушалки. Независимо дали гледате видеоклипове, слушате музика с приятели или играете игри, съраунд звукът ще ви обгърне и погълне.

Многозадачност на ново ниво
Работни задачи, редактиране на видео или игра с интензивна графика? С мощен осемядрен процесор и 6GB RAM, не е нужно да избирате. Galaxy A52 предлага огромните 128GB вътрешна памет, която можете да разширите с до 1TB с microSD карта. Мощната батерия от 4500mAh и оптимизираната за изкуствен интелект производителност могат бързо да бъдат пуснати отново в експлоатация благодарение на супер бързото зареждане до 25W. Приветствайте многозадачността с отворени обятия и свършете повече от всякога.

Чувствителни данни, защитени под ключ
С надеждната защита на Samsung Knox, вградена в хардуера и софтуера на Galaxy A52, можете да спите спокойно през нощта. Многослойната сигурност защитава чувствителните данни от заплахи за сигурността от момента, в който го включите. Освен това, дискретният сензор за пръстови отпечатъци отключва съдържание само за вас и ви позволява да влизате в избрани приложения на Samsung Pass. Можете да разчитате на първокласна защита за вашите данни.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 187 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Snapdragon 720G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP67 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 GB |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 12 Mpx 5 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
