Samsung Galaxy A71
Код: 13690Подробно описание на продукта
24 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
изложбен телефон в черно
Телефон
Зарядно устройство
Кабел
Инструкции
Оригинална кутия
Телефонът е по поръчка.
Доставка в рамките на 20 работни дни. В зависимост от доставчика обаче, срокът за доставка обикновено е по-кратък. В редки случаи, за съжаление, доставката може да бъде удължена.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.

Голям, почти безрамков дисплей
Удивително големият 6,7-инчов дисплей винаги ви предлага достатъчно място за гледане на мултимедия, играене на игри и ефективна работа. В допълнение, технологията Super AMOLED Plus осигурява невероятно живи цветове и перфектен контраст. Въпреки големия екран, Galaxy A71 е изключително ергономичен. Дисплеят е леко извит по краищата и почти няма рамки около него, така че телефонът приляга удобно в дланта ви. Гърбът ще ви очарова с елегантния си и оригинален дизайн. Премиум гланцовата му повърхност също спомага за ергономичността - благодарение на нея, захватът на телефона е много сигурен.

Професионално фотографско оборудване
Samsung е оборудвал Galaxy A71 с четири обектива, които ще създадат първокласни снимки при всякакви условия. Основната 64-мегапикселова камера създава ясни и резки изображения денем и нощем, 12-мегапикселовият ултраширокоъгълен обектив със зрително поле от 123° е отговорен за спиращи дъха природни и градски панорами, които ще се открояват особено в профила ви. За любителите на детайлите е предвидена 5-мегапикселова макро камера, която лесно ще улови дори най-фините детайли на калинка върху стръкче трева, капки роса или снежинки. 5-мегапикселовата камера за дълбочина с ефекта Live Focus ще се погрижи за артистичната дълбочина на вашите снимки, което ще накара обекта на кадъра да се открои перфектно. А за професионални селфита с популярното размазване на фона предлага 32-мегапикселовият обектив с функцията Selfie focus.

Можете да поберете всичко в рамката
Далечна планинска верига, висока кула на готически замък или голяма група приятели – нищо не убягва от ултраширокоъгълния обектив със 123° обектив на Galaxy A71. Ъгълът му на видимост е сравним с този на нашите очи, така че камерата на мобилния ви телефон може да улови всичко, което видите.

Очарователни близки планове
Макро снимките не е нужно само да бъдат възхищавани. Посегнете към 5-мегапикселовата макро камера на смартфона Galaxy A71 и ги създайте сами! Популярният ефект боке също ще им придаде оригинален и професионален вид.

Видеоклипове без трептене
Снимайте видеоклипове като професионалист с Galaxy A71. Устройството е оборудвано със супер стабилизация на изображението, която използва софтуер за предвиждане, за да елиминира трептенето, което води до висококачествено и плавно видео.

Артистично размазан фон
Нека обектът на вашата снимка излезе на преден план. С практичната 5MP Depth камера можете да регулирате степента на размазване по време и след заснемане на снимката. Разсейващите елементи на заден план вече няма да ви спират.

ТОП хардуер
Galaxy A71 няма да ви ограничава по никакъв начин по време на работа или забавление. Осемядреният процесор, комбиниран с 6 GB RAM, осигурява светкавично бърза работа без засядане. Щедрата вътрешна памет от 128 GB ще се погрижи за съхранението на голям брой песни, филми, игри и снимки. Ако капацитетът ѝ не ви е достатъчен, можете да я разширите с още 512 GB с помощта на microSD карта. Геймърите ще намерят своето място благодарение на функциите Game Booster и Frame Booster. Game Booster следи натоварването на смартфона, включително температурата, и съответно регулира ефективното използване на батерията и паметта. Последната е отговорна за плавна и гладка графика, която ще ви пренесе директно в центъра на действието. За да се гарантира, че удоволствието ви от играта е наистина без прекъсвания, Galaxy A71 разполага с батерия с висок капацитет от 4500 mAh, която можете да презаредите и за няколко минути с помощта на 25W супер бързо зареждане.

Сигурност от най-високо ниво
Свят на неограничени забавления се отваря само с едно докосване – просто поставете пръста си върху него. Samsung е вградил сензор за пръстови отпечатъци директно в дисплея на Galaxy A71. Друг слой защита е платформата за сигурност Samsung Knox, която защитава телефона ви както на хардуерно, така и на софтуерно ниво. Нежелани потребители, зловреден софтуер и други заплахи нямат шанс благодарение на усъвършенстваната сигурност.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| ? Hmotnost: | 179 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 264800 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx + 5Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
