Samsung Galaxy A80
Код: 13600Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A80
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Камера, която се завърта зад вас
Ненадмината камера, зашеметяващ дисплей, надеждна батерия и безброй практични и забавни джаджи, които Samsung е събрал в единствения и неповторим Galaxy A80. Доминиращата му характеристика е камерата, която автоматично се завърта в зависимост от това дали снимате пейзажа пред вас или автопортрета си. Galaxy A80 винаги създава страхотни и оригинални снимки.
Готов за всяка ситуация
Животът не избира възможност да заснеме страхотен момент. Камерата на Galaxy A80 е винаги готова. Неговият 48MP обектив създава страхотни снимки, пълни с ярки цветове и оптимален контраст през целия ден. Ултраширокоъгълният сензор се грижи за страхотни панорамни снимки, а супер стабилизацията на изображението създава прецизни видеоклипове без трептене.
Ултра-страхотни снимки
Вече не е нужно да натискате бутона на затвора твърде силно, за да уловите цялата красота на света. С ултраширокоъгълната камера можете да заснемете зрително поле от 123° и да уловите още повече детайли. Страхотните панорамни снимки ще се откроят в профила ви и ще създадат автентично изживяване във фотоалбума ви.
Височина, ширина, дълбочина.
Galaxy A80 е пълен с безброй интелигентни и практични функции, от които ще бъдете изумени, като например Quick Measure, предварително инсталирано приложение, което позволява на вашия смартфон да сканира обекти и да показва техните размери.
Специални режими за перфектен кадър
Рожден ден и всичко, което върви с него. Хора, Цветя, Храна, Напитки. Това са само някои от 30-те режима, предлагани от интелигентната камера на Galaxy A80. Тя автоматично разпознава снимания обект и избира един от режимите, който най-добре отговаря на получената снимка.
Оставете се да се увлечете от страхотната картина
Новият Infinity дисплей с диагонал 6.7" ви носи уникално изживяване при гледане на любимото ви съдържание, а почти невидимите рамки няма да ви разсейват. Full HD+ Super AMOLED екранът ще накара всеки детайл от проектираното видео да се открои и ще ви потопи напълно с автентичния си дизайн. Можете да се насладите на страхотно филмово изживяване на вашия смартфон още днес.
Самата елегантност
Galaxy A80 не само е пълен с практични и забавни функции, но и се откроява с уникалния си дизайн. Стъкленият корпус, комбиниран с минималистична метална рамка, е удобен за хващане, така че можете да се наслаждавате на часове забавление без ограничения.
С пълна скорост напред
Забавлявайте се с Galaxy A80 и не позволявайте на нищо да ви ограничава. Плавната му работа без засядане се осигурява от мощен осемядрен процесор и 8GB RAM. Освен това, той разполага с надеждна батерия с типичен капацитет от 3700 mAh, скрита в корпуса му, и разполага с технология за бързо зареждане от 25W. Смартфонът може да издържи на наистина натоварваща работа, благодарение на интелигентния оптимизатор на производителността, който следи навиците ви на употреба и автоматично затваря фоновите приложения.
Забранено е неразрешено влизане
За още по-удобен, по-бърз и по-сигурен достъп до Galaxy A80, Samsung е поставил четец на пръстови отпечатъци директно в дисплея му. Освен това телефонът е оборудван с платформата Samsung Knox, която осигурява многослойната му защита. Смартфонът позволява достъп само на оторизирани лица и смело се бори срещу злонамерени вируси.
Повече място за работа. И забавление.
Многопрозорец - решение, което ще ви хареса. То ви позволява да разделите екрана на Galaxy A80 на две части, в които можете да стартирате всякакви приложения. Например YouTube и Google Maps, Галерия и Google Chrome или всяка друга комбинация.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 219 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 8 Mpx + TOF 3D |
| Baterie - kapacita: | 3 700 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
