Samsung Galaxy M11
Код: 13601Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy M11
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Гигантски дисплей от край до край
Потопете се в действието на екрана. 6,4-инчовият Infinity-O дисплей с HD+ резолюция покрива почти цялата предна част на телефона, така че винаги ще бъдете напълно потопени в мултимедийното си съдържание.

Красива за гледане, ергономична на допир
Galaxy M11 ще плени вас и околните не само с дисплея си, но и с модерния си цветен дизайн. Елегантният му, симетричен дизайн с плавни извивки има и предимството да е изключително удобен и сигурен в ръката.

Тройната задна камера може да се справи с всяка сцена
Запечатайте спомените си с изключително качество, по всяко време и навсякъде. Galaxy M11 е универсален мобилен фотограф. Основната 13-мегапикселова камера прави страхотни снимки, дори при слаба светлина. Тя е допълнена и от 5-мегапикселов ултраширокоъгълен обектив и 2-мегапикселов обектив за дълбочина.

Снимайте света такъв, какъвто го виждате.
Ултраширокоъгълният обектив улавя всичко. Той предлага зрително поле, подобно на човешкото око – 115° – така че улавя сцената такава, каквато я виждате. Независимо дали правите снимка на голяма група приятели, незабравима гледка или монументален архитектурен шедьовър, Galaxy M11 запечатва спомените ви вярно и с отлично качество.

Интелигентно регулиране на дълбочината на рязкост
Практичният 2-мегапикселов обектив за дълбочина ще ви помогне да изведете снимките си на професионално ниво. Работете с дълбочината на рязкост не само преди да направите снимка, но и след това. Освен това, обективът намалява количеството фонов шум.

Отговаря на вашите нужди от производителност и издръжливост
Няма ограничения за това, което можете да правите с вашия Galaxy M11. Игри, стрийминг на мултимедия и всичко останало се обработва лесно от комбинацията от осемядрен процесор, 3GB RAM и 32GB памет (разширяема до 512GB с карта памет). Впечатляващата батерия от 5000mAh ще ви осигури часове работа, а ако батерията започне да се изтощава, можете бързо да я презаредите с поддръжка на 15W зареждане.

Високо ниво на сигурност
Използвайте вградения четец на пръстови отпечатъци на гърба на вашия Galaxy M11. Той ви позволява да влизате в телефона и избрани приложения сигурно и удобно едновременно. Технологията за разпознаване на лица ви позволява да отключите смартфона си само с един поглед.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 197 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 74000 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 13 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
