Samsung Galaxy M23 5G
Код: 13606Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy M23 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Нова галактика от мобилни изживявания с ултрабърза 5G
Не само когато релаксирате, докато гледате сериали, ще бъдете развълнувани от честотата на опресняване от 120 Hz на 6,6-инчовия Infinity-V екран, която гарантира изключително плавно съдържание и превъртане. Надеждната яркост дори в слънчев ден е осигурена от яркост до 800 нита, но не е нужно да се притеснявате за зрението си - решението Eye Comfort намалява нежеланата синя светлина, предпазвайки очите ви при продължителна употреба. Насладете се на богати цветове, богат контраст и отчетливи детайли в любимото си аудиовизуално съдържание.

Усъвършенстваната платформа осигурява производителност без компромис
Доверете се на надежден водач към свят на перфектно комфортна работа и забавление. Смартфонът Galaxy M23 5G е базиран на високата производителност на усъвършенстваната осемядрена платформа Snapdragon 750G, която е допълнително подкрепена от бързи 4GB RAM. Заедно те постигат перфектна стабилност на всички работещи приложения и ви позволяват да бъдете максимално продуктивни всеки ден.

Автоматично разширяване на паметта с RAM Plus
Отворени ли са няколко прозореца едновременно или работите по проект в процес на разработка? Няма проблем. Дори когато изглежда, че телефонът ви може да е изчерпан с RAM паметта, технологията RAM Plus е готова да ви помогне. Тя използва интелигентни алгоритми за проследяване на моделите на употреба и предоставя виртуална памет, която стабилизира отделните процеси на приложенията и допринася за по-големи възможности за непрекъсната многозадачност.

Пространство за всичко, което обичате
Кажете сбогом на досадната нужда да изтривате по-стари файлове, за да освободите място за нови. Просторната вътрешна памет от 128 GB и пълната поддръжка на microSD карти до 1 TB гарантират, че всички ваши любими снимки, видеоклипове, книги и други файлове винаги ще имат своето постоянно място на телефона ви.

Елегантно заоблен минималистичен дизайн
Телефон, който ще изглежда страхотно във всяка ситуация. Леко заоблените ъгли и стилната елегантност на тънката рамка, заедно с минималистичния вид на модула на камерата, гарантират, че Galaxy M23 5G не само бързо се слива с вашия стил, но и се откроява с максималната си компактност, позволявайки ви да го вземете където и да ви е необходим.

Супер плавно изживяване при движение и игри
Ярък и остър 6,6-инчов дисплей с детайлна HD+ резолюция и изключително бърза честота на опресняване от 120Hz ще ви осигури безпрецедентно ниво на плавност на изображението, позволявайки ви да се потопите напълно в безкрайно забавление от игрите и перфектно плавно гледане на филми, сериали и съдържание от социалните медии. Всичко това с изключително верни цветове, които възпроизвеждат симфония от красиви нюанси на дисплея.

Утройте красотата на направените снимки
Уловете красотата на ежедневието с тройна задна камера на професионално ниво. 50-мегапикселовият основен обектив, ултраширокоъгълната камера и макро сензорът ви позволяват да заснемате красиви изображения, независимо дали заснемате спиращи дъха природни панорами, приближавате се до обекта си или променяте профилната си снимка в социалните мрежи.

Мощна батерия, която е в крак с вас
До 2 дни живот на батерията и супер бързо 25W зареждане – нищо не може да ви спре с Galaxy M23 5G. Мощната батерия от 5000 mAh ще ви подкрепи с безкрайната си мощност по време на натоварващи работни дни, гейминг турнири и филмови маратони. А когато животът на батерията бавно се изчерпва, можете бързо да я съживите.

Подобрено качество на разговорите с режим на микрофон
В свят, пълен с шум, е важно да бъдете чути ясно. И точно това прави усъвършенстваната функция Voice Focus, която интелигентно изолира гласа ви от фоновия шум и го усилва, така че разговорите винаги да са напълно разбираеми. А ако искате другият човек да знае къде се намирате, просто включете технологията All Sound, за да добавите още околни звуци към разговора и да направите текущото си местоположение веднага ясно за всички.

Потопете се в свят на съраунд звук с Dolby Atmos
Включете слушалките си и се потопете в любимата си музика, филми или телевизионни предавания. Galaxy A13 разполага с пълна поддръжка на Dolby Atmos, така че винаги ще чувате богат, ясен и завладяващ съраунд звук, който идва от различни посоки в зависимост от действието в сцената.

Безопасността в главната роля
Samsung Knox, многопластова платформа за сигурност, пази вашите файлове, данни и информация в безопасност. Тя е вградена в телефона ви от ниво чип, както на софтуерно, така и на хардуерно ниво, като активно го защитава от злонамерен софтуер и други заплахи от момента, в който го включите.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 165 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 750G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | UHD 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
